Eşinizin/arkadaşınızın sizi aldattığını duysanız ilk ne yaparsınız?

Eşinizin sizi aldattığını DUYDUNUZ(kesinlik yok) ilk ne yaparsınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Hareketlerini izlemeye başlarım, sonra ben böyle bir şey duydum diye alır karşıma konuşurum. Yaptığını görürsem ya da itiraf ederse bir daha asla muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • kimden duydugum ve bu konunun olasiligi çok önemli.. eger gercekten duyduğum şey imkansza yakın bir şeyse görmezden gelir gülüp geçerim

0|0
    0|0
  • Bir süre hiçbir şey yokmuş gibi davranırım, delil varsa toplarım ki inkar edemesin. Baktım ortada öyle bir durum yok, söyleyenin saclarını yolarım.

0|0
    0|0
  • Şüphelenip bütün gün yatıp ağlamıştım..sonra boşuna ağlamışım tabi gitti gözyaşlarım yok yere :D

0|0
    0|0
  • emin olmadan bir şey yapmam he diyelim ki gerçekten aldatıyor elimde de delil var o zaman ölümlerden ölüm beğensin

0|0
    0|0
  • Bi sure beklerim.kesinlesince hic bisey yapmam giderim ne hali varsa gorsun degmez cunku

0|0
    0|0
  • bilemedim :((

0|0
    0|0
  • onu öldürürüm

0|0
    0|0
  • İşin aslını öğrenemden zaten asla parlamam sesızce takipde kalırım kanıt bulana kadar :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinliğe kavuşturmadan bişey yapmam

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam direk kendisine sorarım inkar ederse yapmamış olması gerek lakin yaptığı anda bunu inkar ediyorsa ve ben bunu yakalarsam zaten akşam haberlerden izlersiniz bizi :D

0|0
    0|0
  • Aynen suçu kanıtlanana kadar herkes masumdur :D al konus karşına dicem de yapmamısa böyle bir şey telafi zor bir yara açılabilir hatunun kalbinde

0|0
    0|0
  • bende onu aldatırım ve bilerek yakalanırım sonra yüzüne nasıl oluyormuş lan diye bağırıp boşanırım

0|0
    0|0
  • son son yatağa atar sonra yol veririm :))

0|0
    0|0
  • zamanında bir çocuğa arkadaş adı altında baya baya samimi davranıyordu gece mesaj falan sonrasında ayrıldım bu ilgisinden dolayı her sfeerinde yalanladı sadece arkadaşım dedi sonra facedeki ilgi duyduğu mesajları gördüm çocuk yanaşamıyor amacı farklı çocuğun arada ben olduğum için çocuk uzak duruyordu sanırım ya da ters tepki vermesinden dolayı neyse sanırım bekleidği ilgi alakayı bulamadı irtibatı kesti ve geri beni aramaya başladı ne oldu dedim konuşmuyormusun o çocukla dedimya bişşey yoktu hem güvenebileceğim biriis değilmiş zaten falan ben böyle birisine aşık oldum ona rağmen aşkımdan ısrarlarına dayanamadım her insan hata yapar diye canım sıkılıyor bu duruma ama elimde değil.

0|0
    0|0
  • ben 1 ay evli kaldım ve oldu hiç bir şey yapmadım arkadışm ne ailesine ne kendisine çağırdım annesii mektup yazmıştı cebinekoymuş bana verdi vc giderken yere düştü aldım okudum annesini aradım direk konuştum telde evden çıktım kızı evden aldılar kendi evine göttürdüler ben sonar o eve geri geldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...