Kadın / Erkek Olmanın En İyi / Kötü Yanı ..... ?

Merhaba arkadaşlar..

Sizin gözünüzde Kadın ya da Erkek olmanın en iyi ve en kötü yanı ne ? ..

Bu olmasa harika olurdu dediklerinizi sıralayın bakalım .. :)

Güncellemeler:
Kadınların ortak noktası regl anlaşılan :) erkeğin erkek olduğu için bir şükür nedeni o :p

O değilde bir kadın regl döneminde sen i*nesin dese - yok bebeğim önde gideniyim . diyeceksin.

Yoksa kurtuluşun yok.. Gerçi desende kurtuluşun yok ya neyse (:

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kadın olmak güzeldir. kadın anne demektir. kız evlat demektir. eş demektir. hayatın içindeki farklı rollerde kutsal vazifeleri olan yapıcı bir bileşkedir. kadın doğurganlığından dolayı berekettir.. bir kadın mutlu olursa bir adam mutlu olur, bir çocuk mutlu olur..toplum mutlu olur.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erkek olmanın en iyi yanı bacaklarını açıp rahatça oturabilmek ayakta işemek ve atletli gezebilmek :D

Kadın olmanın avantajı otobüslerde her daim oturacak yer bulma konusunda daha avantajlı olmak :D ayrıca link :D

0|2
    0|0
    • Link çok zalimce :-)

• 99. Fenaydı :D O aletin kötü yanını da biliyorsundur o halde.. Darbe yiyince yerde başı kesilmis koç gibi kıvrandırması..

• Ayak serçe parmağı çarpı 3 diyorum :-):-):-):-)

• makyaj ayapabilmek en içi yanı

0|1
    0|0
  • kötü yönlerini sayıyım

kadın - mahalle baskısı

erkek - maddi kaynak olarak görülmek

0|1
    0|0
  • keske regl donemı diye birşey olmasaydı bıde dogum sancısı

0|1
    0|0
  • bayan olmanın en kötü yanı sana güvenmeyen bir abinin olması su an itibaryle :@

0|1
    0|0
    • O sana güvenmemek değil aslında.. Sana tabiki güvenir .. Ama güvensiz gibi davranıyorsa bu kadınları tanıdığındandır bence :)

Benim de kız kardesim var bilirim o duyguyu.. Ve inan güvenmekle alakası yok..

• bnce bu durum biraz farklı benim içimde kötülük olsa bunu kimse engelleyemez ki markete gidiorm der pislik yaparım cok rahat. ama yapmayacagımı biliyorlar güvenilmediğimi hissednce de hırcınlasıyrm işte

• Bu konuda haklısın.. Ama bu senin pencerenden baktığında.. Hiç abinin penceresinden baktın mı ? :)

İnan bana onun hayatında ki en değerli 2. kadınsın.. Ve bu asla değişmeyecek taki bir kızı olana kadar.. Sadece kendi pencerenden bakmaman gerekiyor.. Bak benim kız kardesimle aramda abi ilişkisi pek yoktur..Babam söz ettirmez fazla .. Ama bazı uc noktalar olduğunda tepkime kimse birşey demez..Çünkü kız çocuğunu korumak birşeylerden esirgemek gerek her zaman.. Sen de bunun farkındasın biliyorum :)

• mesela bizler her ay regli olmasak harika olurduu :)

0|1
    0|0
  • Regl olmasa harika olurdu D:

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek olmanın iyi yani

-ağbi o kız sana nasıl öyle şeyler söyler

-ne demiş ki

-sana hergün aynı yemek yenmez demiş terbiyesiz

- ben erkeğim la :-):-):-):-)

0|1