Böyle Bir Babanız Var Diye Düşünün Ve Ne Yapardınız ?

Arkadaşlar benim ailemin maddi durumu çok iyi arabam var maddi açıdan rahatım araba benzin telefon alışveriş babama ait ve bunun dışında 1500 tl alıyorum aylık devlet üniversitesinde okuyorum yakışıklıyım ve tatlı bir yapım var babam hep siz takılın ben size evlenecek zamanınız geldiğinde evlendireceğim rahat olun diyor bende şimdi bir kızla çıkıyorum bir aydır ama bazı noktalarımız uymuyor siz benim yerimde olsaydınız kızla ayrılır güzel bir şekilde vücut yapıp hergün farklı kızlarla takılıp keyfinize mi bakardınız yoksa şimdiki kızla devam mı ederdiniz bu imkanlarınız olsa hangisini yapardınız bana bir akıl verin lütfen samimi ve gerçekçi cevaplar verirseniz sevinirim Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bırbırınızle uyumlu deılsenız ayrılın ama daha sonrasındada hergun farklı kızla takılma bence ılk basta guzel gelır ama sonrasında bıkar duzenlı bı ılıskı ıstersın ıs ısten gecmıs olur babanda senı sevmedıgın bırıyle evlendrınce gorursun dunyanın kac bucak oldugunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• insan bu kadar mı ne yapacağını şaşırmış olur :) milletteki hayata bak bir de benimkine. tabi dert sıkıntı olmayınca böyle oluyor :)

1|0
    0|0
  • kendini gelişitrmeye ne dersin

2|0
    0|0
  • Kendını hiç bozma derım, ayrıca evleneceğim kişiyede bır erkke olarak babamı karıştırtmazdım

ne yanı sen bu kızla buyuk bır aşk yaşıyordun ve evlenmek ıstıyorsun dıyelım bban ne dıycek bak oğlum bıızm şirketın ortağının kızı bununla evlenıceksın o zman naparsın ?

1|0
    0|0
  • Hazır paranda var yurtdışına gitte bir beyin nakli yaptır kendine

2|0
    0|0
  • Adam gibi ol derim, bir kız neyine yetmiyor.

Hem günü birlik ilişkilerinde bazı güzel şeyleri yaşayamazsın. (duygusal açıdan!)

1|0
    0|0
  • Capkınlık huyum degil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sefillere yardım eder karı kız işine bulaşmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...