Bu ayakkabı yaşıma gider mi .s

Ben lise son sınıfım 18 yaşındayım. Biraz daha kadınsı şeyler ilgimi çekiyo ama giymeye çekiniyorum nedense :s geçenlerde bir bot aldım sizce bu yaşıma gider mi :s link bu ayakkabının topuğu biraz daha uzun olanı ve bağcıklarının daha ince olanını düşünün. Reng,de koyu yeşil. Sizce yaşıma gider mi :s

Güncellemeler:
link ayakkabı buna benziyoo :s cidden berbat mı yaa

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok beğendim ve yaşına da gider. 18 yaşındasın çocuk değilsin, tabi ki kadınsı şeyler ilgini çekecek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınsı değil.

1|0
    0|0
  • Linki açamadım ama yaşın dolgu topuk falan kaldırır anca digerlerini sivri topuk falan Düğün gibi özel günler değilse giyme , abartı gösterişli şeylerden kaçın

Bide boyun tipin yasından büyük gösterme kadınsı duruş flda çok önemli

18 var 18 var yani

1|0
    0|0
  • gerçekten hiç güzel değil bu benim şahsi fikrim zevk görecelidir ama

1|0
    0|0
  • güzel gider giy aferin

1|0
    0|0
  • bence güzel bir bot değil ki bu... yaşına tabi ki gider ancak bottan yana ben pek ısınamadım :)

1|0
    0|0
  • ya bence gayet mükemmel olursun

1|0
    0|0
  • Gider heralde bilemedim

1|0
    0|0
  • Olur olur, gider. :)

0|0
    0|0
  • Kıçık çıkık olcak laf atıcaklar ama sen bilirsin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link bu ayakkabıya ölünür ya <3 Ben çok beğeniyorum ve kullanıyorum gayet de hoş duruyor açıkçası.

1|0
    0|0
  • Gitmez

1|0
    0|0
  • Saçmalama! Neresi berbat! :D Lita'lar her zaman muhteşemdir :) Güncellemende bahsettiğin ayakkabı Lita.. Tabiki de yaşına gider ben sürekli kullanıyorum :)

1|0
    0|0
  • Oha, sacmalama? kadinsi olupta napacaksin? yasini dha buyuk gosterince eline ne gecer?

1|0
    0|0
  • cok fenaymıs ya

1|0
    0|0
  • guzel sadece yasına topuk bıraz fazla olmuş gule gule gıy

1|0
    0|0
  • Guzel bence yasinada uygun milletin ne diyeceni takmayin be

1|0
    0|0
  • eğer attığın son linkdeki gibi bir ayakkabıysa olur ama ilki gerçekten iğrenç ve bana göre 40 45 yaşındaki kadınların giyebilceği bir ayakkabı

0|0
    0|0
    • ilk linktekinin bağcıklarının yanında küçük metaller varya onları falan gösterebilmek için onu attım :s o kadarda iğrenç değil :s

• vala o kadar iğrenç :)

• ayakkabıı bir kere çok kötüü sneakers al daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...