Kendimi kullanılmış hissediyorum. Bana bunu nasıl yaptı? Hiç sevmemiş !

Aldatılmayı ve bu yaşadıklarımı hazmedemiyorum . Sevglm benim üniverste okudğn şhrde askerdi . 8 ay bkldm onu . Ne fedakarlklar yaptı, evsiz mi kalmdm hastehanlk mi olmdm . 4 ay yaz tatili için memleketme gtmştm gene knşktk ayrılıp barştk kaç defa. Geldm işte blştk herşey güzeldi artık yüzük tkln dedi . O* sırada tlfnuna mesaj geldi beni aldatıyormuş . Saydm sövdüm yurda geçnce mesajda cevap yazmamış . Bayrmda toplu mesaj attı salak böyle bayağı bir duysal yüklü . cevaplamamıştm . Dün çarşıda bir kızla sarmaş dolaş gördm onu . Beni grdü sanrm kızı öpmeye mutlu görnmeye başladı . Hazmedemedim kendimi kullanılmış hissediyorum, . İnsan olan bunu yapmaz . Allah korkusu olan .

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işlere Allah ı karıştırma sende yoluna bak en güzeli.

0|0
    0|0
    • Rabbin adını böyle karaktersiz insanlarla ilgili durumlarda kullanmak yalnış haklısın ;)

• Kelimelerinden dinine güçlü bağlı olduğun belli.

Sen sıkıntında ona sığın en güzeli.

İnsanlar nankördür tecrübe ile zamanla daha iyi öğrenirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni iyi anliyorum belli bir sure bu duygu geciyor ama erkeklere guvenemez oluyorsun...yasadigin sebepten dolayi bende aynisini yasadim ve 3 yildir sevgilim yok

0|0
    0|0
  • katıksız şerefsizmiş.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiniz tabi .)

0|0
    0|0
    • Aramızda cinsellk yaşamayı bırak konusu bile açılmazdı , açılırsa da anında kapanırdı zaten ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...