Anlam veremedim, amacı ne olabilir ?

Arkadaşlar bu sene üniversiteye başladım. Sınıfımız 80+ kişilik ve bu sınıfta ki en güzel kızlardan biri ve havalı olduğunu düşündüğümüz, sınıfın gözde kızlarından biri beni facebook a eklemiş. Kabul ettiğimin ertesi günü bana yazmaya başladı 2 gün sonra facebook a pek girmediğini söyledi telefon numarasını yazmış. Aradan zaman geçti bizim muhabbet(mesajlaşmalar) gece 3-4 lere kadar sürmeye başladı (2-3 saatte bir düzenli olarak mesaj atıyordu). Son 1 haftadır okulda yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemeye başladı. Dışardan bakıldığında herkes bizi sevgili sanıyordu ve bunu soranlar bile oldu... Sabahları uyandığımda '' günaydın <3 (kalp) '' mesajları vs beni kendine aşık etmeyi başardı... Geçen gün herşey yolunda okula gidicez bana mesaj atmış ''ben okula geldim'' diye yanına gittim soğuk davrandı. Nedenini sordum, benle ilgili olmadığını söyledi. O gün akşama kadar birşey konuşmadık, akşam bana o şekilde davrandığı için özür diledi bende açılmanın tam zamanı olduğunu düşündüm ve kıza açıldım. Benden hoşlanmıyorum diyemedi ''seni seviyorum fakat sevgilim olsun istemiyorum ama sevgilim olsun isteseydim Şu an senden başkası olmazdı'' diye benim için anlamsız bir şey söyledi. Ayrılırken arkadaş olarak kalalım dedik. Aradan 2 gün geçti ve Şu an hiç bir şey olamamış gibi mesajlaşıyoruz. Bunun sonunu merak ettiğim için hala konuşuyorum fakat her geçen gün soğuyorum...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• hatun seni cebe koymuş gibi düşünüo bence... sevgilisi olsan kısıtlamalar başlıcak kıskançlıklar başlıcak o bu halinden memnun onla ilgilenen ama üstünde herhangi bir hak idaa edemiyecek biri var sonuçta (:

0|2
    0|0
    • Öyle düşünsün, her geçen gün soğuyorum nereye kadar sıcak davranabilirim ki ? Böyle yapmaya devam ederse ona olan ilgim azaldığında bana karşı tutumu ne olacak bunu merak ediyorum işte beni o zaman gerçekten sevip sevmediğini anlayacağım bu yüzden bende hiç bir şey yaşanmamış gibi konuşmaya devam ediyorum

• ooo hemen öyle bişeyle karşılaşıp herhangi bişeyden soğursan sıkıntı.. bu durumlar seni güçlendirmeli hepsi bir tecrübe sonuçta insanlar tecrübeleriyle şekillenirler..

• Biraz zaman geçmeli :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bosversene,senden gercekten hoslandaydi boyle amacsiz hareketler yapmazdi. Belki de yedekte tutmak istiyor.

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun. Beni yedekte tutma ihtimali yüksek

• üzgünüm ama egosunu tatmin ediyo hoşuna gidiyo senin ondan hoşlanman ama sevgili olmayı göze alamıyo

0|0
    0|0
  • dengesiz bir kız daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...