İşyerinizde,annenizin veya babanızın sizden biraz alt konumda çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rahatsız olur musunuz? Biraz alt konum derken, temizlikçileri elbette küçümsemem ama temizlik işleri değil.Ne düşünürsünüz.Rahatsız olur musunuz.Sonuçta çalışmak ayıp bir şey değil.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yok neden sıkıntı olsun terside olabilirdi. sonuçta anne babadan utanılmaz. ama illki olumsuz yönleri vardır. tanıdk olunca

1|0
    0|0
    • Çok şükür maddi durumumuz iyi.Yani çook fazla ihtiyacımız var dersem yalan olur.Ama onun da çalışıp kendi parasını kazanmasını istiyorum.O çok istiyor çalışmayı.Yani yaşı da genç 40-45 yaşlarında

• Evet haklısın

• hayırlısı olsun. il neresi ? özel se sorular istersen ark. olarak ekleyip konusabiliriz.

Erkekler Ne Diyor 4

• severek çalışırım. garip garip tiplerle çalışacağıma patronum olacaksa ailem olsun daha iyi.

1|0
    0|0
  • çalıp çırrpmıyorsa sorun yok

1|0
    0|0
  • Keşke patronum kardeşim olsaydı...

İş yerinde sen patron olursun, evde de o (: ...

0|0
    0|0
  • temizlikçileri elbette küçümsemem ama temizlik işleri değil

0|0
    0|0
    • Yorum yapacak insanların durumumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için yazdım

Kızlar Ne Diyor 2

• yok utanmam

1|0
    0|0
  • Yoo aksine hoşuma gider eminim anne-babamızın da hoşuna gider bizi yüksekte görmekten.

1|0
    0|0
    • Evet öyle de.Biraz düşündüm acaba doğru mu yanlış mı diye.Ben yönetici sayılırım şuan.Ama o da çok bunaldığı için çalışacak.Hem para da kazanır.Kendi parasını kazanmasını istiyorum.Yıllardır bunu hayal ediyordu.İnsanlar der mi sence,durumu çok iyi annesini neden çalıştırıyor diye

• Hayır da başkalarına göre yaşıcak değilsin ya sen ve annen nasıl mutlu olcaksanız öyle yapın ya.

• Haklısın :) Sonuçta bizim hayatımız.En azından dener ..

Yükleniyor...