Popüler olma uğruna düşüşe geçenler....

Popüler olma yolunda gögüslerini,bacaklarını vb... şeyler göstererek burada ''yiğidin malı meydandadır'' diyerek kaşar olma yolunda olanlar sizce ne kadar doğru?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Soru sahibi kızmış..

2|0
    0|0
  • ne yazıkki bugünlerde iş yapıyor

1|0
    0|0
  • herkesin yaşam tarzı farklıdır duyguları farklıdır bu kimseyi bağlamaz.nasıl ki birisi türbanlı fotoğrafını paylaşabiliyorsa çıplak fotoğrafını da paylaşabilir.benim en garipsediğim sitede bahsettiğin gibi avatarı olanlara en çok tepkiyi özgürlükçü geçinenler veriyor.ilginç gerçekten

0|0
    0|0
    • Ben açık ya da kapalı olmasın demiyorum ben Heryerini acmasınlar diyorum !

• Burası p*rno sitesi değil gereken oraya gitsin...

• p*rno anlayışın ilginçmiş sen şimdi başı açık gezen tecavüzü hak ediyor falan da dersin

• Dikkat çekme çabası sadece. Reelde göremedikleri ilgiyi sanalda toplamak kaygısı. Boşverin

0|0
    0|0
  • Çok doğru bence. Teşhirciler çok yaşasın.

0|0
    0|0
  • Çok doğru...Cinsel isteklerimizi karşılayacak kadınlara ihtiyacımız var, her zaman da olacak...

0|0
    0|0
  • Soran biz eminiz sende taş gibisindir rahat ol :-)

0|0
    0|0
    • taş gibi değilim...

• :-):-):-):-):-):-) yok öyle demek istemedim hani kalbin mi yoksa beynin mi temiz anlamında :-)

• Kalp

• Ne kadar doğru mu YANLIŞ arkadaşım YANLIŞ.

0|0
    0|0
  • çok var öyle büyükşehırlerde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birine kaşar demek ne kadar doğru?

0|0
    0|0
    • Burada heryerini meydanda göstermek ne kadar doğru?

• O onun her yeri sana yanlış gelir doğru gelir ayrı mevzu, bir kadın olarak hemcinslerinize kaşar diyip karşı taraftan saygı bekliyorsunuz.

• Bu laf kimlere acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...