Cumhuriyet Bayramının Anlamı Neden Unutuldu..

Neyden haz almıyorsunuz,bugun hala ezan sesi duyabilmektenmi,Ananızın Babanızın belli kalmasındanmı? Derdiniz Ney..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• yavaş yavaş unutturuluyor, şuan o coşkuyu hala derinlerde hisseden nadir insanlar da var, ne mutlu ki..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bos isler.

ramazanda sahurda patlayana kadar yiyip iftarda caninin cektigi herseyi yiyerek ac insanlarin halinden anladigini iddia eden ile bayram kutlayarak cumhuriyete sahip ciktigini sanan kafa arasinda herhangi bir fark yok. aynilar.

0|2
    1|1
  • ben hissizim... ruhsuzum. ama benimki kişisel. soruyla da alakasız aslında. ama içimden geldi yazmak.

üzüldüm halime. neden hiçbir coşku duyamıyorum diye... sebebi malum... her şeye karşı hissizim... yaşamak nedir bilmez birisiyim... benden beklenmez hiçbir şey...

meşgul ettim, kusura bakmayın...

0|0
    0|0
  • And'ın bile kaldırıldığı bir ülkede unutulması çok normal bence. Önceden her bayram öncesi evi süslerdik pencerelere bayraklar asardık mahalle adeta kırmızı-beyaz olurdu. Kürt-Türk hep beraber kutlardık.

1|0
    0|0
  • Milli bayramlar faşizmmiş ondan :)

1|1
    0|0
  • Unutmayanlar yeter (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cumhuriyeti değil saltanatı sevenler olduğu için unutuluyor/unutturuluyor.

1|2
    1|0
  • herkese bir zulüm uygulamış ve zihniyetini zorla kabul ettireceğini zannetmiş bir cumhuriyetin fazla ayakta kalamayacağı kesindir.önemli olan bundan sonra nasıl bir yönetim olacak.

2|0
    1|2
  • Cumhuriyet rejimi bütün dünyada kabul görmüş bir rejim... 90 yıldır Ülkemiz Cumhuriyetle yönetiliyor. Her geçen yıl aynı çoşkuyla kutlanmasını beklemek hayalcilik olur...Belki 100 yıl sonra hiç kutlama yapılmayacak...Ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde insanlar anne ve babaları belli bir şekilde yaşıyor...

1|0
    1|0
  • Osmanlı ya gidiyoruz millet .kemerleri n i z i bağlayın..Hülooooğğğğ...

0|1
    1|0
  • CUMHURİYET insanca yaşamak eşit olmak insan olmak padişaha hailfeye değilde yüce ALLAH 'a kul olmaktır dilediğince yaşamaktır herkesin özgürlüğüne dokunmadan özgürce yaşamaktır yasalar önünde eşit olmaktır , birisinden hüküm olmadan yaşamaktır kendi hür iradenle hareket etmendir

0|0
    0|0
Yükleniyor...