Fenerbahçe başkanı kim olmalı?

Fenerbahçe'de 2-3 Kasım tarihlerinde yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe başkanı sizce Kim olmalı ?

• Aziz Yıldırım
    61% (30)43% (33)50% (63)Oy Ver
  • Mehmet Ali Aydınlar
    16% (8)47% (36)35% (44)Oy Ver
  • Hulusi Belgü
    12% (6)4% (3)7% (9)Oy Ver
  • Yamen Uzun
    11% (5)6% (4)8% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|38

En İyi Erkek Görüşü

• AZIZ YILDIRIM KIMSE BEGENMIYOR AMA FENERI BIRAKTIGI AN FENER BITER BUNU BESIKTASLI OLARAK SAMIMI SÖYLUYORUM FENERBAHCE TAKIM YAPAN TURKIYE YILDIZ GETIREN STAD YADA TESISLESME DUZENI GETIREN AZIZ YILDIRIM YANLISI VARMI ÇOK VAR KIM SÜTTEN ÇIKMIS AKKASIKKİ. TURKIYEYI YÖNETENLER BILE NELER YAPIYODA BIRAKIN AZIZ YILDIRIMDA YAPSIN NEYMIŞ ŞİKECIYMIŞ PEKI ŞİKE YAPMIYAN KULÜP VARMI İTALYA GIBI ÜLKEDE HALA ŞİKE VAR BU GITSEDE ŞİKE DEVAM EDER.

0|3
    0|3

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 37

• Şikeyi örtbas etmeye çalışan Mehmet Ali Aydınlar geleceğine şikeyi itiraf eden Aziz Yıldırım gelsin daha iyi

0|2
    0|1
  • Bun isimleri görünce nefret de etsem Aziz yıldırım aklıma geliyor ilk bunlar kim yaa hele o menfaatçi aydınlar olmasında kim olursa olsun

0|2
    0|0
  • fedarasyon yönetemeyen adam fenerbahçeyimi yönetecek ? Aziz yıldırım şu bu ülkede her klubun sahip olmak isteyeceği bir başkan .

aydınlar adaylığını rezil olmadan geri çekmeli

0|2
    0|0
  • Türk futbolunun yüz karası aziz olmasın kim olursa olsun

0|2
    0|0
  • aziz yıldırım olmalı evet futbolda pek ileryi gidemedik ama fenerbahçeyi büyük bir spor kulübü haline getirdi bugün tüm branşlarda olan ve tepelere oynayan kaç takım var ? real madrid ve barcelona dışında birde fenerbahçe var bu söylediğim abartı değil gerçekler bu yüzden aziz yıldırım devam etmeli ama futbol işlerine karışmamalı proflara bırakmalı

0|2
    0|1
  • Mehmet Ali Aydınlar

0|2
    0|0
  • ali koç olmalı

0|2
    0|0
  • ali koc veya mehmet ali aydinlar ne bu aziz yildirim ya adam takima zarar veriyo biraksin gitsin artik 2 yil avrupadan men aldik daha ne yapsin istiyo adam resmen fenerbahce taraftarini arkasina almis kullaniyo..

0|1
    0|2
  • Şıklara baktığımda açık ara başkanın kim olacağı belli tabiki aziz yıldırım büyük farkla başkan olur ancak kim başkan olmalıya gelirsek ali koç uygun gözüküyor ve camia tarafından çok seviliyor veya türkiyenn en zengin kişisi olan koyu fenerli ferit şahenk olabilir :)...

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım devam etmelidir

0|2
    0|1
  • aziiz olmasında kim oursa olsun.

0|2
    0|1
  • recep tayip Erdoğan...

0|2
    0|0
  • Anlaşılan herkes yine bu kadar şeyden sonra azize yi seçecek :)

adam resmen ambargo koydu.. şike de yapsa. fener i dağıtsa da herkes azize yi seçiyor.. adam resmen türk futbolunu bitirdi.

0|2
    0|0
  • yine Aziz Yıldırım olur

0|2
    0|0
  • napsın ne etsın ali koç aday olsun taraftar gibi adam, cani gönülden herkesde cok seviyor onun dısında herkes yaramaz

0|1
    0|0
  • en iyi aday aziz yıldırım gözüküyor.

0|1
    0|0
  • Ahmet100 olmalı nerde o günler iki günde batırırdım o takımı ya.

0|1
    0|0
  • Aziz başgan bizi bırakma :(

0|2
    0|0
  • ali şen olsun

0|1
    0|1
  • aziz yıldırım.tekrar olmalı

0|2
    0|1
  • aziz yildirim aday olursa secim sadece gereksiz bir uygulama olur

0|2
    0|0
  • sporcu ruhu olan mesela sıkecı olmayan bırı olsun

1|0
    0|0
  • %70 tekrardan aziz yıldırım olacak

0|2
    0|0
  • aziz yılıdırm olmasında

0|2
    0|0
  • stay with us aziz :(

daha 4. yıldımızı görecek, bir yere gidemez o :(

0|2
    0|0
  • kim olduğu beni ilgilendirmiyor ama %99,9 aziz olacak.

0|2
    0|0
  • Aziz Yıldırım

0|2
    0|1
  • ben gs liyim ama bir gs li olarak aziz yıldırımı türkiye vatandaşı olaraksa aydınları tercih ederim, çünkü aziz gs ye aydınlar türkiyeye çalışır.

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Aydınlar...

Fenerbahçe gibi bir kulübe şile damgası yedirenlerin o kulüpte işi yok artık

0|1
    0|2
  • Aziz yıldırım olmalı gs ve ts inadına aziz yıldırım diyorum ben :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...