Program yorumlarınızı alabilirmiyim?

Arkadaşlar futbol oynuyorum hobi olarak değil iş olarak. Şu an 10 kilo fazlam var şubatın başına kadar bir program yaptım yarın başlıyorum.şimdi öncelikle hergün kalkar kalmaz kondisyon bisikletinde 1-1,5 saat kadar çalışmayı planlıyorum ondan sonra protein ağırlıklı bir kahvaltı 2 saat kadar sonra kulüp idmanı var futbol haftanın 6 günü(pazar hariç). bunlara ekstra olarakta pts çarşamba cts günleri fitness salı perşembe günleri de yüzmeyi planlıyorum. sizce bu kadar kiloyu(10 kilo) bu program ile ne kadar sürede verebilirm ve bir futbolcu için nasıl bir program bu ? Futboluma katarmı birşeyler fizik kondisyon açısından ? Önerileriniz nedir

Güncellemeler:
Bu arada tabiki protein ağırlık bir diyette yapacağım eklemeyi unutmuşum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• geriye uygulamak kaldı sana

0|0
    0|0
  • 4 4lük olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gereğinden fazla protein alırsan kilo yapar söylemesi.. sn çalışcaksın vucut ihtiyacı kdr proteın alcak snn bu proteını fazlsıyla alırsan oldugu gbı kiloya çevirir..

0|0
    0|0
    • kg başına ne kadar protein almalıyım peki?

• futbolcusun sana body yapan birisi gibi kas olmaz hareketlerini kısıtlar. sn sadece kondisyon için çalışacaksın buda kilo verdirir. futbol oynayacağın için kasların çalışacak ve yapılanması için proteine ihtiyacı olacak.. vücut geliştirmeciler genelde kg başına 2 gr alırlar senin 1.5 alsan yeterli bence..

• Her gün bu programa uyarsan olur pazarı da boş geçirme bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...