Kapat

Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü ?

Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü ?

Bugüne kadar hep ölümün özellikle intiharın kurtuluş olmadığını düşündüm. ama ya bugün...

Güncellemeler:
sevgili aşk ayrılma falan değil

cevap için teşerkkürler

güncelleme için özür iyi geceler...

0|0
222

En İyi Erkek Görüşü

• en az haftada bir kaç kez düşünür. sonra aklıma annem gelir. vazgeçerim. çok ağlar toparlayamaz. ona kıyamam. kendimden cok yıllar önce geçtim..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazen çok kötü dönemler yaşiyo insan , o durumun içinden cıkamayacagini filan zannediyo. Bi zamanlar öyleydim. Farkinda olmadan psikolojin alt üst oluyo ve düşünemiyosun. O zamanlar bir kere ettim. Kalbim filan durdu hastanede yattim falan filan. Amaşu andüşünüyorumda kendimi öyle bir konuma bidaha asla sokmam. Arkandan kimse üzülmez ailen haric. ugruna intaar ettigin kisi bile üzülecegi 1 ay olsun. Hepsini gec en önemliside iyiki o gün basima bişi gelmeden cikabilmisim o hastanedn. Yasayacagin cok firsat var güzel olaylar . Kendini sen tribe sokup kücültüyosun sen yükseltebilirsin. Kafani acabilirsin. Dini inancin yoksa bile , yaşamaya bak. Zorluk herzaman olucak ama eglenmeyi bil :)

0|0
    0|0
  • İntihar etmeyi düşünmedim. Lakin bir çok kişiyi öldürüp, intihar süsü vermeyi sık sık düşündüm diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar ağır bir konu için kendini psikolojik travmaya sokma olumlu olursan iyi şeyler bir şekilde kendiliğinden hayatında olacak :)

0|0
    0|0
  • Zaman zaman düşünüyorum, ama hemen geçiyor...

Bu bana bişey getirmez, herşeyi götürür ama... İntihar son seçeneğim bile değil.

cut.

0|0
    0|0
  • her gün düşünüyorum .ama intahar çözüm değil .benim için bir çözüm olabilir ama ailemi düşünüyorum .onlar perişan olur .

0|0
    0|0
  • intihar degilde

bi keleşle sevmedigim insanların ortasına girip taramakta hak edenin canını yakarım gider ayak zaten intihardan dolayı yanacagım bari fazlalıklarıda kendimle götüreyim bir işe yaramış olur

0|0
    0|0
  • Ben reenkarnasyona inanırım. intihar etsende bence tekrar hayata gelip aynı sorunu bir daha deneyimleyeceksindir. Hazır bu kadar uğraşmışken çöz kurtul bence.

0|0
    0|0
  • bırakın Allah aşkına dünyada bu kadar dert varken bir ayrılmışsınız diye intahar mı edilir..Aklınızı başınıza toplayın..

0|0
    0|0
  • Son 1.5 yıldır çokça düşündüm.

0|0
    0|0
  • Pencereden atlıcaktım ama bir baktım bahçe katında oturduğumuzu fark ettim.

0|0
    0|0
  • Kim için ne için düşüneyim. Dünyada hiç bir şey benden daha kıymetli değil ki kendi hayatıma dünyalık şeyler için son vereyim. İnadına yaşar inadına mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • intihar eden insanın psikolojisini, yaşamayan bilemez ama yine de yanlış bir hareket bence. hayat her şeye ama her şeye rağmen yaşamaya değer. 1 kere bu hayata gelme fırsatı bize veriliyosa onu sonuna kadar kullanmamız gerek.

0|0
    0|0
  • evet bir kere düşündüm ve yaptım 120 km hızla motorumla bir duvara çarptım ama başaramadım

0|0
    0|0
  • Evet 1-2 kere sandalyeden atladım bir kere okulun 1.kat penceresinden bide ağaçtan atladım

0|0
    0|0
  • bu aralar her gun deniyorum sonra gotum yemiyor abaniyorum sigaraya:)

0|0
    0|0
  • Defalarca yazıp çöpe attığım intihar mektupları...

0|0
    0|0
  • Niye hayat denen bu oyunda sonuna kadar kalmak istemiyo musun ?

0|0
    0|0
  • hayırdır ne olduda bugun düşündün sorun ne

0|0
    0|0
  • doğrusu intihar içinde mangal gibi yürek gerekiyor. götü yemiyor insanın yani. kolay değil

0|0
    0|0
  • okulu Bırakmıştım Ailem Zorla Çalıştırıyordu Beni Bunalmıştım Piskolıjim Bozulmuştu Kararımı Verdim İntihar İçin Kesindi Kararım Ama Malatyadan Çok Sevdiğim Amcam Geldi Anlattım Herşeyi Allah a Şükürler Olsunki Amcam Geldi İşi Felan Bıraktırdı Bana Malatyaya Götürdü 2 Ay İstanbuldan Uzak Toparladım Kendimi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...