Çalıştığın yerde kaytararak mı calisiyorsun yoksa hakkınlamı?

Ben konya'da bir pastane tarzı ismini vermek istemedigim bir yerde garson olarak calisiyorum. 2 vardıyalı bir sabah calisan 2 garson var birde aksam garsonu. ben 2.30'da işe basliyorum ben geldigim zaman diger sabahcı garsonlar 2 saat kaytarıyorlar işden kaciyorlar 25 dakikaliık molayı yarım saat yapıp su doldurmaya 40 dakikada gelmiyorlar. 27 gün sabır ettim sonra müdüre şikayet ettim. Sonra bunlar yanıma gelip neden şikayet ettim diye bana terslenmeye baslayınca ben dayanamadım patladım ikisinide kavga ettim birisi kaçti gitti digeri ile kavga ettim elimden zor aldılar. Eğer bunu yazıyı okuyupda aynılarını yapanlara söylüyorum eğer bir yerde çalışıyorsanız oranın patronu değilseniz aldığınız paranın hakkını verin kimsenin hakkına girmeyin işden memnun değilseniz çıkarsınız ama aldığınız parayı hak edin bu yani parayi alirken gönül rahatlığıyla alın kazanın helal para kazanın öyle sağa sola kacipda milletin hakkına girmeyin. Sizin görüşleriniz nedir arkadaşlar. teşekkür ederim.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• -haklısın.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hakkımla eğer kaytararak çalışıp emeğimi esirgersem kopsun bu namuslu çalışkan eller

0|0
    0|0
Yükleniyor...