Beni beğenmedi mi acaba yedek olarak mı gördü?

Cevap verebilirmisiniz lütfen ..... ?

bi çocukla internetten tanıştık bir hafta boyunca konuştuk anlaştık sonra buluştuk buluştuğumuz gün gayet güzel eğlenceli bir gün geçirdik sonra geç olunca ayrıldık ben evime o evine döndü sonraki gün pazar günüydü o hiç mesaj atmadı bende kendime dedimki daha dün buluştuk yarın atar bu arada çok kötü üşüttüm hasta oldum sonra bu çocuk bana salı günü mesaj attı neden hiç mesaj atmıyrsunuz dedi bende ona durumumu açıkladımm oda bende hastayim dedi bende ona dedmki bana bir geçmiş olsun bile demedin ama ben sana diyim geçmiş olsun dedm sonra yine cevap yök bir iki gün sonra ben arkadaşlarımla konuştuğum ve bir şans vermeye karar verdim ve selam dedm biraz konuştum soru sordum konu olsun diye soru şu sence ben soğuk birimiymm dedm oda akşm tabi biraz gc çevp verdi dediki biraz evt bende sordum neden soğum sence diye oda örnek olarak buluştuğumuz gün giderken metroya binmeden önce ona alttan el sallamışım bunu sebep olarak gösterdi bende dedimki niye böyle dedin dedim baya bir kaç saat geçti cevap vermeyince bende dedimki soranda kabahat dedm bidahada cevap gelmedi bir kaç hafftadırda konuşmuyoruz face giriyo arasıra çevirimci gözüküyor ama hiç mesaj atmıyor sizce neden bakın bu konuyu buraya yazmamn sebebi buluştuğumz gün öyle korumacı öyle yakın davrandıki nasıl desem bilemedimm :) yapısal olarak evt biraz soğum ama öyle çokta değil güler yüzlüyüm ısındım insana karşı ki onada o gün hiç soğuk davranmadım neden böyle dedi bilmiyorumm :( beni beğenmedimi acaba yedek olarakmı gördü naptı bilmiyorum ama beğenmemiş olması imkansız çünkü o gün gözlerini benden alamadığı gibi diğer erkeklerde alamadı :( biraz fazla uzn oldu ama okudunuz içi tessekrler :)

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• cocuk senden bekli adımları şöle düşünüyo olabilir hep o konuşsun ben ona soğuk davranım kacan kovalanır hesabını uygulamış aklın onda kalmış yani anlıcan seni ayarlamış zaten yedekde olsan olmasanda sen gene mesaj atıcan o cocua :)

0|0
    0|1
    • dedm gibi bikere sans verdm bidahada atmdım atmayıda artık düşünmüyorm

• atarsa takmm artık :)

• takarsan hata zaten :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bunu okuyan ve yanıtlayana helalolsun

0|0
    1|0
  • okudum da ya devir çok değişmiş çoookk belki beni eksi yağmuruna tutacaklar ama azıcık ağır ol ya resmen erkeğin peşinden koşuyorsun gibi bir havan var bence kendini bu kadar değersiz gösterme

0|0
    0|1
    • biraz öyle bir yazı oldu ama :D kosmadım sadece bikere ben bu cocuga mesj attım devamını getirir anlasırsak güzel olur diye kendimi tembihledim olmassada bidaha atamam dedm aklımda kalma sebebi söyle bu ilkez böyle bir durum oldu bende :D

• teşekkür edrm :)

• Sal onu sal.

0|0
    0|1
  • özet geç yaa bu ne

0|0
    1|0
  • Bu açıklamayı okuyan çocuk kör oldu...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanaldan olduğun için pek önemsememiş gibi geldi bana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...