Bir ürün aldım ama eve dedıklerı zamanda yollamadılar senetlı satısın iadesi olurmu

ben 4 gun önce bır magazadan alışverıs yaptım ve elektırıklı bısıklet aldım daha dogrusu almaya teşebbus ettım satış işlemini gerçeklestırdık ılk önce kredı kartıyla almak ıstedım pos makınaları çalısmadı benı baska magazalarına yolladılar ordakı pos makınesıde çalısmadı sonra bir senet yaptık senetlı satıs yarın gelır senetı ıptal ederız kredı kartından geçiş yaparızz bu arada pos cıhazını düzeltırız dedıler tamam dedım ertesı gün gittim yıne pos makınelerı çalısmıyor çevre esnafa gıdıp pos cıhazını takmaya çalsıtılar hattınızı kullanabılırmıyız falan dedıler kımse kabul etmedıtabıben en son yeter dedım senet yapalım benım işim var senetı yaptık ürünü çarsamba günü senetlerını onayladım cumartesıne kadar gelsın dedım fakat gelmedı bende pazar günü aradım gelmıyomu dıye sordum onlarda yarın gelın bı ara senetı ıptal edelım kredı kartı düzeldı ondan geçelım ben bu sefer delırdım artık sınır oldum senetlerı ıptal edecegımı ve almaycagımı söyledım sınırlenıp suratıma kapadılar ben senetı ımzaladım ama ürünü almadım bı parada ödemedım senetın iptalınde bı sıkıntı olurmu

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• icraya verırler cok yuksek mı mıktar urunu almadan neden senete ımza attın bu zamanda kımseye guven yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...