Arkadaşlar yarın ilk iş günüm,çok stresli hissediyorum. Yardımcı olur musunuz?

Yarın bir doktorun asistanı olarak başlayacağım işimin ilk günü. Daha önce hiç çalışmadım. Tecrübesizim, ne yapacağımı bilmiyorum (bunu kendisi de biliyor) ve heyecanlı hissediyorum. Kafam'da hep "ya"lar var.

Ya beğenilmezsem, ya diğerleri ile iyi anlaşamazsam, ya beni yabancı hissettirirlerse, hem masa başı da değil, operasyonlardan sonra ne yapacağım gibi. Patronum genç, otuzlu yaşlarında çok kibar bir bey ama biraz soğuk nevali ve ukalalık da var gibi. :)

Tavsiyeleriniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlı olsun dikkat et fazla yorulma nefes al bol bol dikkatini dağılmasına izin verme hiç bişeyin tamam mı strest yapma sakın merak etme o adam sana herşeyi öğretir fazla soru sorma gözlem yap

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Dediklerinizi harfiyen uygulayacağım.

Şu an heyecanım her nedense iki kat daha arttı. :)

• bana istek yollasana bakalım neler olmuş bende merak ediyorum ilk gün nasıl geçti bakalım neler olacak bende merak ettim yarın nasıl geceğini bana anlatırsan sevinirim

Erkekler Ne Diyor 2

• önce hayırlı olsun dıyelım sakin ol ve ne çok konuş nede çok pısırık ol duruma göre davran

1|0
    0|0
  • birncisi doktor hangi bıranştan ikincisi ne yapacaksın asistan derken kapsamı geniş bende sağlıkıcıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...