Hangi kadını tercih ederdiniz?

beyaz solgun tenli, normalin üstünde boyu olan, ince yapılı, ince hafif dik uzunca bir buruna ve ince muazzam dudaklara sahip uzun koyukahve saçları olan küçük göğüslü geniş güzel kalçalı dışardan soğuk sert mağrur duran,ama samimi olduğu kişilere karşı son derece şefkatli merhametli, iyi niyetli fazla gülmeyen gözlerinin içine bakınca tebessüm eden asla kahkaha atmayan mantıklı akıllı terbiyeli hüzünlü sadık son derece güvenilir erkeğini ziyadesiyle düşünen ve kollayan onu utandıracak her davranıştan kaçınan bir kadın mı?

yoksa

esmer tenli, boyu çok kısa, açıkkahve saçları olan, burnu kısa küçük ve dik , dudakları dolgun büyük göğüslü geniş kalçalı sıcakkanlı kavrayışlı çok zeki devamlı gülen canayakın çok neşeli şen coşkulu kahkaha atan insanlarla arası çok iyi olan gezmeye para harcamaya yemeye içmeye kısacası dünyevi şeylere çok düşkün erkeğinin dertleriyle pek ilgilenmeyen ama devamlı güldüren memnun eden eğlenceli şakacı bir kadın mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• esmer den başkası beni etkilyemez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1. Kişi %99 aynısı bizim okulda 2. Kişidende esmerlik hariç aynısı bizim okulda hmm zor bir karar ikisini de hoş ve çekici buluyorum asil davranışlar önemlidir ancak eğlenmeyide bilmeli 1. Olup 2. Gibi eğlenmeye çalışmalı =)

0|0
    0|0
  • hangisi sigara içmiyorsa o. aslında beyaz tene karşı daha ilgiliyim

0|0
    0|0
  • esmer tenli, siyah saçlı, elmacık kemekleri çıkık, badem mavi gözlü,ince uzun kaşlı, uzun boylu güzel fizikli bir kadını tercih ederim

0|0
    0|0
  • Afrodit genelde taksimde çok nadir gördüm ama :)

0|0
    0|0
  • Fazla söze gerek yok Jessica alba emsal teşkil edebilir

0|0
    0|0
  • asil kızlar tercihimdir

çevresi tarafından asil denilen kızlar eklesin

ahahahaha

cayırt

1|0
    0|1
  • İkisi de olmamış. O yüzden ikisini birden tercih edebilirim.

0|0
    0|0
  • 2 seçenekten biri ise birincisi daha iyi

0|0
    0|0
  • ilki bence. ya düşünsene seni düşünen biri. seni üzecek, kıracak veya incitecek şeyler yapmıyor...var mı böyle biri ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlar bu kriterlere gore tercihde bulunmazlar..

Önce etkilenirler.. O kadın nasıl ise kabul ederler..

Erkeği veye kadını etkilemek de sadece dış görünüşle olduğunu düşünmüyorum..

0|0
    1|0
  • Bunu niye sordun tatlım

0|0
    1|0
    • ikinciyi tercih ederler erkekler sıcakkanlı kadın seviyorlar ben birinci gibiyim sevgilim de var ama erkekler bu konularda saf olduklarını düsünüyorum yani dünyevi seylere cok takılan bir kadın kimi mutlu edebilir onu bilmiyorum ama

Yükleniyor...