Geçen sene aynı sayıda yabancı sınırı varken ?

bu ligte rakibimiz yok ispanya liginde oynayalım rakiplerimiz bayern münih real madrid barcelona diyen galatasaraylılar sizce bu sene yabancı sınırı olmasa ligi domine ederiz diyip yabancı sınırının arkasına sıgınıyorlar ?

• Fenerbahçe kendine geldi şampiyon olmayacaklarını biliyorlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bunu galatasaraylılara sormak lazım
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye liginde sevimsiz bir karakter çiziyor artık gs. Eski politikacıların biz eziliyoruz imajını yaratnaya çalışıyorlar ama tutmuyor. Aynı yabacılarla madride 1-6 yenıldıler o gun de ıyıkı yabancı sınırlaması var yoksa bu yabancı oyuncularla her maçta 3 yerız dıyorlardı.

0|0
    2|3

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu galatasaraylılara sormak lazım:)

0|1
    0|0
  • Arkadaşım baros15e neden bir gönderme yapıyorsun anlamadım

Arkasına sığınmak değilde diğer takımlar dünya yıldızlarını zor kazandırır bünyelerine,ben mesela şaşıyorum Dirk Kuyt Fener şike yapmışsa bu kulüpte daha durmam dedi ama gitmedi neden acaba

1|2
    0|0
    • sen soruma cevap vermiyosun,cevaplarının konuyla uzaktan yakından alakası yok,sizin severim sayın umutbulut19 ama demogoji yapmayın lütfen =)

• sizinle tartışmak istemiyorum sorularım gideceği yere gitti,anlayan anladı yani =)

• Evet o da anladı zaten

• soru formunda değil

0|2
    0|1
    • nasıl anlamadım =)

• kötü gitmiyoruz 3. sıradayız

• haklısın =) 2 hafta sonra 9 puan fark olur sonrasıını allah bilir =)

• hızını alamadın galiba

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• sorunun bır fenerlı tarafından soruldugu bellı:) okuduk hepten ınandık

sımdı ırdeleyelım bıraz,neden yabancıya karsısınız? cunku sıze gelmek ısteyen yok,bıze ıse cok..

paranız yok! bızde o da cok...

avrupada yoksunuz,gelmeyı dusunen yabancıya cok para vermek ıstemıyorunuz.. alacagınız 3 kurusluklar yetmez! bızım alacaklarımız sıze ancak hayal olur...

bız avrupada basarı ıstıyoruz,turkıye yetmıyor bıze,sızınse ufkunuz dar,bır cımbom galıbıyetı sıze sezona bedel,velhasıl kelam anladınmı sımdı neden yabancıyı bız ıstıyoruz sız karsısınız:)))

1|0
    0|0
    • hadi öyle oldugu için diyelim haklısın diyelim ama sanırım soruyu tam okuyamamışsın bende diyorumki neden 3-4 sene önce fenerbahçe yabancı sınırı bas bas kalksın derken siz karşı çıkıyodunuz ve Amacını Türk futbolcularını gençlerini bitmrke diyordunuz =)? şimdi ne değişti ? ayıca fenerbahçe her sene 40 milyon euro harcayan takım bak bakalım hr sezon kim daha fazla para harcıyor.

• şimdi sen gerçekleri konuştugunumu sanıyosun =)? bana cevap bile veremiyosun sürekli demogoji yapıyosun kendi kendine vay be ben haklıymışım demeye devm et sen =)

• sen haklısın sampıyon:)

• Yahu bu gs'nin o çok övünüp yıllardır tekrarladığı UEFA kupasını aldık diyip durdukları sene kadrolarında kaç tane yabancı vardı bu gs'liler daha kendi takımlarından bihaber oldukları için bilmezler 3 (Hagi,Popescu,Taffarel)ha sakın o zamanın şartları falan demesinler şapa otururlar.o zamanda Avrupa'da şimdiki gibi sınırsız yabancı uygulaması vardı.demek ki bu iş yabancı sayısı ile değil kendileri ile alakalıymış.bu arada geçen yıl cluj ile aynı puandaaverajla gruptan 2.çıkıp schalke gibi almanya liginde liderin 30 puan gerisinde bir takımı ıkına sıkına eledikten sonra kendini bayern,real barca ayarında gören gs'liler olduğu gibi şimdi de kopenhag'ı yendiler diye bayağa havaya giren gs'liler var gözlemliyorum.hem de daha dün fenerbahçe'den yedikleri gibi madrid'den de 6 yemişken.Bu cinconluların uçma yeteneğine hayranım kanatsız sürekli uçuyorlar :D

0|0
    0|0
  • Abi onu bunu bırakında geçen hafta Fenerbahçe 20 sn geçtikten sonra gol attı diye ağzından salyalar akıtarak soru açan arkadaşlar burağın ofsayttan attıığı gol için neden bir cümle dahi söylemez ?

Birisi bana bunu açıkjlasın

0|0
    0|0
    • her sene kayserinin onlara yatmasıda çabası renk kardeşliği ayrıca abi onlar kendi lehine olan hataları görmezler.

• geçen sezon 6+2'ydi yani ilk 18'de toplam 8 yabancı bulundurabiliyordun. bu sezon ise 6. o yüzden bilip bilmeden bok atmaya çalışma.

1|0
    0|2
    • tamamda yedekte oturan oyuncular geçen sene amrabat ve riera ya da dany olurdu genelde onlar olmadıgı içinmi ya da yedek kulubeside iki yabancı olmadıgı içinmi ligi domine edemiyosunuz =) sana cevap vermek istemezdim ama dayanamadım.

• o zaman maddi güç olarak fenerbahçenin gerisindeydik ve kaliteli yabancıları alamayız diye düşünüyoduk. şu an şartlar eşit bence. fenerbahçe de en az bizim kadar iyi yabancılar getirebilir. ona rağmen karşı çıkması çok mantıksız.

• şuan yine fenerbahçe maddi çok çok önde galatasarayın borcu beşiktaş kadar sadece dönderebliyor fenerbahçenin borcu 100 milyon dolar bile değil,he dersen yalan, kapa bildirim yapılıyor yalan olması imkansız yani,fenerbahçenin karşı çıkmasının tek sebebi önceki senelrde en agır şekilde galatasarayın karşı çıkmasıdır buna inat istemiyor,zaten bizim yabancı kontejanı gibi sıkıntımız yok en iyi yerliler bizde antep maçında 4 yabancıyla çıktık geriisi full Türk.

• Evlat geçen sene selçuk burak formdaydı uştelik geçen sene yedek kulübesidindede yabancı bulundurabiliyordun

0|0
    0|0
    • banene kim dedi formdan düşsünler yedek oyuncular zaten vasat adamlardır kimse 15 milyon euroluk oyuncu bulundurmaz yedek kulubesinde türk takımları olarak hadi başka yere.

• 9 milyon euro verilen amrabat tribünde 10 milyon euroluk bruma tribünde

• gördük madride karşı 8-9 yabancıyla çıktınız rezil rüsva oldunuz,amrabat değil 9 1 milyon euro etmez,ezikler siz ispanya ligine gidin orada rakipleriniz =)

Yükleniyor...