Bundan 3-4 sene önce Fenerbahçe yabancı sınırı kalksın diye baş baş bağırırken?

Aziz yıldırım yabancı sınır varken avrupada sınırsız yabancı hakkı olan takımlarla Türk takımlarının mücadele etmesi mümkün değil derken neden galatasaray şiddetle karşı çıkıyor Türk futbolcu yetişmez diyip Fenerbahçenin hep karşısında oluyodu peki şimdi aynı galatasaray neden yabancı sınırı kalksın Avrupadaki takımlarla bu şekilde başedemeyiz diyor? yoksa ozamanlar maddi durum olarak kötülerdi ve Fenerbahçe arayı açar diyemi korkuyorlardı da şimdi tam tersini düşünüyorlar?

• Aynen öyle başka ne olacakki
    A seç
  • Bunu galatasaraylılara sormak lazım
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
yönetim değişti diyenlere bütün galatasaraylılarda mı değişti tanıdıgım bütün galatasaraylılar Türk futbolcuları bitirmek amacınız başka derdiniz yok derdi ama şimdi tam tersini düşünüyor, galatasaraylılar yoksa sizdemi değişiyorsunuz bukelemun gibi ? yönetim ayrıca hemen hemen aynıydı bir başkan değişmiş durumda

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• maddi durum düzelince yabancı oyuncu almak daha kolaylaşıyor,bunun etkisi bence.ama benTürk oyuncuları yetişirip milli takıma katkı sağlamanın daha önemli olduğunu düşünüyorum.bu daha zor bişey oyuncularımızı yıldızlaştığını görmek beni mutlu ediyor:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü Galatasaray'da dünya yıldızlarını getirebiliyor ve Avrupa'da bizde istediğimiz oyuncuyu sokabiliyoruz ayreten sizin camianızda buna karşı çıkan bir Abdullah Kiğılı var zaten gerisi yalan

0|1
    0|0
    • soruma cevap vermemişsinki sen.

• önceden şiddetle karşı çıkıyodunuz yabancı sınırı kalkmamalı diyipte şimdi neden yabancı sınırı kalkmasın diyorsunuz diyorum ?

• tamam anladık biz önceden karşı çıkıyoduk şimdi değiştirdik fikrimizi , size noldu sen onu söyle bize. siz de 180 derece döndünüz. Avrupaya gidemeyince, Galatasaray transferin allahını yapınca sizin de bir anda dönmeniz normal mi yani şimdi. Herşey karşılıklı burda. Biz transfer yapınca değişip yabancı sınırını artırmak istediysek, siz de biz transfer yapınca dönüp sınırı düşürmeye kalktınız.

• alttaki arkadaşımızın sorusuna cevab yazamadığın için soruyla cevap vermeye kalktığın çok belli

0|0
    0|0
  • önce nefes al çok dolmuş gibisin sakin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• türkiyede yabancı sınırlaması olmasa bir kaç sene sonra futbolumuz bıtecektı. ben bu karar yerınde buluyorum 5 yabancıyla daha kalifiye bir futbolumuz olacak ama türk oyuncuda transfer edemiyoruz o kadar kotu kı turk futbolu ne gs den ne bjk den ne fb den hiçbir yerl oyuncu işini tam olarak yapamıyor. yabancı oyuncularla gıdıyor 3 buyukler, bu durumun ne kadar vahim oldugunun gostergesi. Sonuç olarak avrupada bir kaç sene iş yapamayız ama uzun vadede işler iyi olacak bence.

0|0
    0|2
    • galatasaraylıların kıvırmasını kabul edemiyorum ben,fenerbahçe iyi yapıp karşı çıkıyor zamanında ben demiştim kabul etmemiştiniz devam diyor haklı olarak.

• zamanında bjk fb kume dussun dıyenler kendılerı halıyle avrupa yasağı almış 2 buyuk varken bu uygulamayı getırmeye federasyon cesaret edebıldı. bu durumda gs yanlız kaldı bir anlamda kendılerı ettı kendılerı buldu.

• milli takıma oyuncu yollasın fener de sonra ağlasın buralarda

• hadi gs değişti,fenerde ne değişti de tam tersine döndüler bir anda. zamanında sınırı kaldırmaya calışırdı, biz drogba sneijder vs alınca yabancı sınırlaması düşsün diye ağlamaya başladılar :)

0|0
    0|0
    • aglama değil o yavrum,fenerbahçe diyorki zamanında ben yabancı sınırı kalksın derken en başta galatasaray bana karşı çıkıyodu amacınız Türk futbolcuları gençleri bitirmek diyodu,şimdide ben karşı çıkıyorum inadına anladınmı ?

• geçen sene de belliydi ondan önce ded. dikkat edin de başkasının şampiyonluğunu kutlamayın yine :D

• lan bu galatasaraylıların hepsimi numune olur arkadaş sordugum soruya cevap veremiyolar demogoji yapıp konuyu başka yere çekiyorlar hepiniz mi numunesiniz olm ? ya soruma cevap verin adam akıllı ya da susun engellendin güle güle.

• Kimse kendini etkilemedikçe konuşmuyor

0|1
    0|1
  • Yönetimler başkanlar değiştiği zaman kulüplerin vizyonu ve düşünceleride değişebilir ama burda irdelenmesi gerekn daha önce yabancı sınırı kalsın diyen ama bugün Yabancı sınırına destek veren aziz Yıldırım ın neden sözünden döndüğüdür

1|0
    0|0
    • hep aynı kişi aynı şekilde yazıyor =) bari değişik şekilde yazda ben çakmim davayı =) güncellemeyi oku yeter sana cevabım sadece o =)

• taraftar demek kulup demektir kulupler taraftarındır,ayrıca yine diyorum yönetim hemen hemen yine aynıydı başkan haricinde tekrar baştan aşşagı güncellemeyi oku cevp vermicem sana gerek yok çünkü

• Ya kardeş aziz Yıldırım kendi taraftarına demedimi boşunuza oranızı buranızı yırtmayın ben ne dersem o olur diye bak yine salladın gsde eski yönetimden 1 tene adam bile şimdi yok

• bizim yönetim değişti farklı bir yönetim geldi yani yeni bir görüş geldi sizin aynı yönetim aziz amca ne oldu da o değişti şimdi siz mi korkmya başladınız gs arayı açar diye

0|3
    0|1
    • bütün galatasaraylılarda mı değişti ezik insan,tanıdıgım bütün galatasaraylılar Türk futbolcuları bitirmek amacınız başka derdiniz yoktu ama şimdi tam tersini düşünüyor bütün galatasaraylılar yoksa sizdemi değişiyorsunuz bukelemun gibi ? yönetim ayrıca hemen hemen aynıydı bir başkan değişmiş durumda

• seni kaile almıyorum.

• büyüksün

Yükleniyor...