Iri kasli bir erkek mi yoksa iri olmayan ama kasli bir erkek mi?

Gizli Üye
evet sorum gayet acik ortalama bir boydaki erkegin 90 kilo kasli ve iri olmasi mi yoksa 75 kilo kasli ama iri olmamasi mi daha hos gelir gozunuze?
Güncellemeler
+1 yıl
yani erkegin kasli olup olmamasi degil ben spor yapmayi seviyorum fakat nasil bir form daha hos olur fit bir vucut mu yoksa iri bir vucut mu
Iri kasli bir erkek mi yoksa iri olmayan ama kasli bir erkek mi?