Şu anda moralinizi ne bozabilir?

Benim moralimi hiçbirşey bozamaz. Galatasaray'ım galip gelmiş. Cigaramı yaktım. Keyfim yerinde.

Hatta sorularında laf salatası yapan, laf sokup engelleyen ve ego tatmin eden, entellektüel olduğunu zanneden ve hayatında açıp bir kitap okumamış tipler bile bozamaz.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Şu an moralim bozuk zaten.

Daha çok bozacak bir şey de olmasın bi' zahmet...Yerine getirecek şey güzel bir uyku ve hoş bir rüya olabilir...ama kalkmaya ve yatağa yatmaya üşeniyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mutfaktan bir şeyler hazırlayıp tam koltuğa kurulup gıcırtılı kapıyı kapamışken, çatal/kaşığı unuttuğumu farketmek.

0|1
    0|1
  • Onun mesaj atması

0|1
    0|1
  • erkek arkadaşımın haftaya gelemiyorum demesi

0|1
    0|0
  • her şey bozabilir bu akşam çok sıkıldım :/

0|0
    0|0
  • Aman maşallah keyfine :) şuan karşı koltuka oturup ciğerci kedisi gibi bakan kocam bozabilir gecenin ilerleyen saatlerin de...

0|0
    0|0
  • Ne mutlu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Soru, Galatasaray ve kitap okumamış tipler.

Karışık bir yaklaşım.

0|1
    0|0
  • 2. paragrafta bahsettigin tipler zaten skimde olmaz da su an aldıgım biraların yetmemesi sonucu tekele gitmek zorunda kalmam moralimi bozabilir

0|1
    0|0
  • elektriğin kesilmesi internetinde otomatikman gitmesi sonra aşağı katın bangır bangır müzik açması telefonum şarjı bitiyor ve iki saatir zırrr zırr titremesi üşenip onu şarj aletine takamamam

0|1
    0|0
  • yeri olmadığı halde hayatıma bir yerden girmeye çalışan o çocuk...

0|1
    0|0
  • senin dünyan bu kadar küçük işte.

0|1
    0|0
  • laptopun ısınıp kapanması

1|1
    0|0
  • bozuk zaten daha ne bozulacak

0|1
    0|0
  • yarın sabah belki 5'te kızı almaya giderim. İnş alma der al derse moralim bozulur :D

0|1
    0|0
    • Sabah 5 te kalkılır mı ya? İşin zor.

• Aynen hacı ya aslında hergün 6:30'da gidiyorum ama kızıda kıramıyorumki. Uykunun en güzel anları :)))

• İnternet gitse moralim bozulur

0|1
    0|0
Yükleniyor...