Beni sevmedigini soyluyor ama... Yardim edin lutfen ..

Şimdi, okulda hoşlandığım bir kız var. Bir kaç kez göz göze geldik . Ardından arkadaşlarimdan adını sınıfını felan öğrendim . Sonra facebook üzerinden arkadaş ekledim biraz konustuk felan bir süre mesaj atmadım oda atmadı tabi sonra tekrar mesaj attım bana iyi davrandı yani soğuk değildi bir iki sorununu anlattı konustuk 2 hafta . Ardından bana seninle bir konu hakkımda konuşmalıyim dedi yoksa içim rahat etmeyecek dedi . Konuşalım dedim o da beni sevdiğini biliyorum ama sadece arkadaş olabiliriz dedi ben seni sevmiyorum başkasını seviyorum tarzı ifadeler kullandı . Eğer kabul edersen sadece arkadaş olabiliriz dedi bende pekala dedim ama tak bir cevap vermedim okulda karşılatigimizda neden bilmiyorum ama utançdan hep kafamı çeviriyor bir işle uğraşmaya başlıyorum. Ama o bana uzun uzun bakiyor bir durum paylastigimda uzerine alınmış ki zaten ona yazmıştim.. bir arkadaşı hemen bana mesaj attı onu (ismini veremem) için mi paylastin dedi bende hayır dedim . Bir yakın arkadaşıma mesaj atmış (ismini veremedigim) onun için uzuluyorum diye iste...

Sizce kızın benim için gerçek görüşleri nelerdir ve onu elde etmek için ne yapmalıyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım senin gibi bişe yaşadım benziyormu bilmem hoşlanarak çıktık tamam güzel iyi sarılmalar ,aşkımlı, cicimli konuşmalar sonra ne oldu ayrıldık o istemişti çıkmamızı sonradan kendine aşık etti ümit verdi çekti gitti sebebi de sende olan birşeyle aynı kardeşim başka birini seviyormuş kalbim sana değil ona ait dedi 5 aydır kimseyle çıkmıyorum seni sevebileceğimi düşünerek çıktım dedi yani güzel kardeşim olmuyorsa oldurmaya çalışma zamana veya oluruna bırak üzülen taraf hep sen olursun .

0|0
    0|0
    • Benim derdim birisiyle çıkmak degil bende 6 aydır boşum ama o gerçekten benim istediğim tipte bir kız aşağıda anlattıgim gibi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana şukadarını söyleyim aldanabilirsinde yani demek istediğim sen onu beni seviyor zannedersin ama o gerçektende seni sevmiyordur yani kızlar erkeklere en ufak ilgi gösterdiğinde bize aşık olduklarını sanıyoruz bende bir kızın beni sevdiğini sanarak teklif ettim ve red edildim sana diyeceğim bu konu hakkında çok dikkatlı olman

0|0
    0|0
    • Olay surda kardeşim şimdi ben 1 veya 2 sena önce arkadaşımla oturduk dedim ki okulda olsa şüphesiz çıkma teklifi edeceğin kızı anlat dedim anlattı ışte sonra sen anlat dedi bende anlattım ve biliyor musu. Herşeyiyle aynı bir kız ışte o fiziksel görünus olarakta kişilik olarakta

• bi kız seni gerçekden sevmiyorsa ne yaparsan yap onu elde edemezsin

0|0
    0|0
    • aynen yukarda anlatmak istediğim de bu seni değilde başkasını elde etmek imkansız üzülen taraf olursun

• İcanafer imkansız değil bu arada beni sevmeyen bir kız vardı çıkma teklifi ettim kabul etmedi 3 ay boyunca konuştum çok iyi bir sirdas oldum sonra sevgili olduk tam 1.5 yıl ya 1.5 yil :) sonra ne oldu gitti :P

• gidişler vardır bize koyan zaten :D

Yükleniyor...