Spor salonunda ölçümleriniz nasıl oluyor

vücut ölçüleriniz kıyafet üstünden mi alınıyor?

bel bölgesinde mesela ölçü alınırken göbek açarak mı yoksa kıyafet üstünden mi alınıyor

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• mesela kalçanı ölççek. diyorki aç bakıyım poponu sen okadar insan için soyunuyorsun ve ölçülerini alıyor. ondan sonra hocanın evine gidiyorsunuz busefer ölçüm sırası sende oluyor. sende onun bitaraflarını ölçüyorsun felan :D

ne saçma soru yav çıplak ölççek hali yok heralde :D

0|0
    0|1
    • yorumlardaki fikir ayrılığına bakarsak çok da saçma bir soru değilmiş.. kalça değil de mesela bel ölçümünde göbeği açman istenebilir bunu soruyorum.

• hayır herhangi bir soyunma olmuyor. t-shirt ve tayt üzerinden yapılıyor herşey.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu gittiğiniz spor salonuna göre deiğişir. Mesela benim gittiğim spor salonunda bunların hiçbirine gerek kalmıyor. Direk bir ölçüm cihazı var üstüne çıkıyorsun bütün bedenini ölçüyor tartıyor. Ama her yerde sabit bişey var tartılmadan önce sabah aç karnına gitmen gerekiyor . Sağlıklı sonuçlar alabilmen için . Ve ayda bir tartılıyorsan mesela ; tartıya çıkarken aşşağı yukarı aynı kıyafetleriini giymeye çalış . Doğru sonuç için önemli .

0|0
    0|0
  • Vala bir alet var tartı gibi vücudundaki yağ oranını, bölge bölge çıkartıyo. Öyle ölçü falan bilmiyorum. Önemli olanda içindeki yağ oranı zaten. Ona göre program yapılıyo

0|0
    0|0
  • açarak yapılıyor bayanları bilmem

0|0
    0|0
  • Bi Erkek Olarak Ben Soyunuyorum Tabi Belden Yukarı Zaten Salonda Genelde Sortla Spor Yapıyorum Biraz Yukarı Kaldırıyorum Şortu Ölçüyü Alıyor Bayanlarıda Bilmiyorum Artık :D

0|0
    0|0
  • çıplakken yapmalısın. kilo ölçümünü de öyle yapmalısın

0|0
    0|0
  • kıyafet üstü alınmaz soyunursun üst bölgeni öyle alınır

0|0
    0|0
  • ilk kez kafama sen taktın acaba nasıl oluyor :)

0|0
    0|0
  • kıyafet üstünden alınmaz bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıyafet üstünden alınmaması daha mantıklı

0|0
    0|0
  • kıyafet üstünden alınır bence kazak giyilmemiş ise

0|0
    0|0