Bu yıl şampiyonlar ligine gidecek takımlar nasıl olacak ?

Şuana kadarki maçlara bakarsak takımların genel görüntüsü ilk üçte sürpriz bir takımın olmayacağını gösteriyor. BJK-FB-GS şeklinde (Sıralmayı bilemeyiz ) bitecek gibi görünüyor bu sezon. Bu durumda GS ve BJK şampiyonlar ligine kesin gidiyor ama 2. olmanın ne avantajı olur sizce bir takım bu sezonu neden üçüncü değilde ikinci bitirmeli ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence 1-Beşiktaş 2-Fenerbahçe 3-Galatasaray 4-Trabzonspor 5-Eskişehirspor olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2. cilige pek odaklanmiyoruz biz. Birincilik dururken ikincilik bize yakismaz.. Galatasaray 1., fenerbahce 2. olur. Besiktasda ilk 5'te yer alir bu sezon.

4|2
    1|2
    • herşeyı bılmeyın bu kadar ya real maçından oncede 5 tane atıyodunuz

• Simdi bana 8tas espirisini yaptirma..

Abi bu kadarda cekinmeyin galatasaraydan, relax yani daha 3. siradayiz. 2. ligin keyfini cikarin..

• ya gs den cekınen kım isterse sampıyon olsun banane ben beşiktaşın gelecek sezonkı transfer butçesiyle ılgılenıyorum ne kadar boş konuşuyosunuz yahu bloke

• Beşiktaş CL ligine gitse de büyük ihtimal bu rüya başlamadan biter..

Çünkü hiç bir takım bizim kadar tecrübeye ve kaliteye sahip değil..

Türkiye'de bir marka haline gelen bir takımız

2|0
    0|1
    • o yuzden mi 1-6 yenıldınız. biraz futbol öğrenin link

• ona bakarsan beşiktş size 5-1 çaktı istersen onu konuşalım konuyla alakası neyse

• Sizin o 5lik skorlarınız sadece bir kaç kere :) Bizim size 9 gol çaktığımız golleri de unutma bence..

O en farklı galibiyetlerde size ne 7ler,5ler,9lar çaktık..

Boşuna eski defterleri açma..Sizin bizim seviyemize gelmeniz için çok ama çok kupalar almanız lazım..

• galatasarayı neden 3. sıraya koydunuz arada 1 puan var

0|0
    0|0
  • galatasaray gidecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fb sampiyon olursa 2. takim direk gider 3. takim oneleme oynar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyon olacagı için 2. olan direk gidecek işte avantaj bu :D

0|0
    0|2
    • eskıden 2. lik için mucadele olurdu fener kopar gıderse dığer takımlar salar kendını sonucta 2. de olsan 3. de olsan sonuç değişmiyor :D

Yükleniyor...