Galatasaray:4 Kayserispor:2 Maç yorumları neler?

Evet 3 puan bizim..Sırasıyla Sneijder, Chedjou, Burak ve Drogba'dan verim aldık..

Umut ilk 11de şans bulmasına rağmen gol bulamadı..Üzüldüm açıkçası,memlekete saygı diyelim:)

Galatasaray şampiyonluğa oynamaya başlıyor..

Drogba gol: link

Burak gol: link

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• iyi ya da kötü oynamaktan öte kazandığımız için sevindim. üstelik uzun zamandır taraftarın beklediği her şey oldu. burak yılmaz gol attı, emre çolak asist yaptı, drogba frikik golü buldu.

ziyadesiyle ofansif oynadığımız için pozisyon vermemiz doğaldı. sabri - umut'un olduğu bir kanattan ne kadar defansif verim alınabilir? sonuçta mancini'nin elinde sihirli değnek yok. savunmamız, zaman zaman benzer hatalar yapıyor. zaman içerisinde gerekli önlemler alınacaktır elbet.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şampiyonluk ateşinin ilk kıvılcımları bunlar bence.

1|0
    0|0
  • bu takım böyle giderse şampiyon olur diyorum.ama savunmaya stoper muhakkak gerekiyor.her maç gol yiyoruz.gol yemememiz gerekiyor :)))

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş ritmimizi bulmaya başladık Sneijder müthiş oynuyor Mancini Burak´ı kanata koyarak çok iyi yaptı hem Burak´ın performansı arttı hem Sneijder´in ama Bruma ve Eboue´nin mutlaka kadroya girmesi gerekiyor

1|0
    0|0
  • hücum hattımız süper ama şu defansdaki sıkıntı bir türlü düzelmedi en az ujfalusi seviyesinde bir defans oyuncusu lazım yoksa bu şekilde yürümez inşallah mancini çözer bu durumu bir sol bek ve bir stoper almalı bence...

1|0
    0|0
  • Hiç bişey düşünmüyorum çünkü belliydi gs nin böyle yapacağı. Bi keredeaha tebrik ve teşekkür ediyorum gs ye.

1|0
    0|0
  • kümeye düşen kayseriyi yendiniz diye olacağınızı düşünmüyorum ben beşiktaşlıyım ama bu sene kesinlikle fener şampiyon

1|0
    0|0
    • 6 puan fazla diye kesin şampiyon yapmak nedir sanki 32.haftadayız.gs her türlü şampiyon bu sene çünkü fb deplasmanda oynayamıyor ayrıca akhisarda geçen sene küme düşüyordu noldu.kaldılar ligte öyle düşünmeyin hemen.

• fb çok iyi oynamıyo ki.geçen hafta zar zor son dakikada attı yendi trabzon maçında da iyi değillerdi.fb olamaz demiyorum ama gs olamaz diye bişey yok.çünkü bayağı toparlandı.

• Vay be helal olsun. Sonucu burda öğrendim. :) Güzel skor.

1|0
    0|0
  • Şu yabancı sınırlaması olmazsa her şey iyi olacak ama...

1|0
    0|0
  • süper aslanlar :)

1|0
    0|0
  • burakin attigi gol ofsayt yediler kayserinin hakkini

1|0
    0|0
    • Arkadaki adam bozuyor bence ofsaytı

• 35.cm.den gol siyah formada adamı açmış:-)

1|0
    0|0
  • şu defans hatalarını çözdük mü her şey tamamdır yine şampiyonuz

1|0
    0|0
  • Yine galatasaray defansının çıldırttığı maçlardan biriydi bir türlü şu Sabriyi oynatmamızın gerektiğini anlayamadilar

1|0
    0|0
  • Kayseri'nin geldiği durum beni korkutuyor

1|0
    0|0
  • Melo,Drogba ve Chedjou nun gol sevinci ne güzeldi öyle :D

1|1
    0|0
    • Varsa şekliniz arenaya bekleriz sevinci:)

• Kayseri bir maç yatmasın 66sye dişimi kırıcam

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana hediyesi olarak sayiyorum bu galibeytini galatasarayin.

Kadikoydede boyle clas oynayip yendik mi bu is tamamdir.

4 yildiz geliyor...

2|0
    0|1
  • 4. yıldız geliyor

Savulun...

1|0
    0|1
  • beklenen galibiyetti

1|0
    0|0
  • harika maçtı 3 puan aldık tebrikler renktaş

1|0