Ve sonunda BURAK YILMAZ GOL! Durum:3-2

Kadir Has Stadında yapılan basit hatalar sonucunda 2 gol yesekte tahminlerim dışı 3-2 lik bir skor gözüküyor..

İlk gol Wesley Sneijder 14',İkinci gol Chedjou 25' Ve 3. gol Burak Yılmaz 2.yarı devam ediyor..Kral gol orucunu bozdu diyoruz ve devam ediyoruz fakat Sneijder sakatlandı ve kenara alındı..

Sizce 3 puan geliyor mu?

Güncellemeler:
4.golse frikikten Drogba!

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• 4. sıradayız. Bende 3. sıraya çıktık diyorum, averaj olayını düşünmedim. Soruyu açan bana daha detaylı öğretir bu işleri :)

1|0
    0|0
    • Valla 5e inme ihtimalimiz var bugün Kasımpaşa ve TS umarım berabere kalır:)

• 1 yıldız gelmiş ama :/

Erkekler Ne Diyor 10

• kayseri spor bu yıl kume dusecek takımlardan biri ancak gs ye 2-0 yenık durumdayken beraberlıgı yakalaması ard arda geliştirdiği net pozisyonları kaçırması gs nın de tıpkı beşiktaş gibi sert kayaya çarptığında takla atacağını gösteriyor. Önümüzdeki 2 haftayı kayıpsız geçirebilirse ben fener şampiyon derim. bir bursa bir de gs maçı var bu 2 haftada.

0|0
    1|2
  • Geldi diyebiliriz artık Drogba harika attı.

1|0
    0|0
  • gelicek tabi ki yazcaktım güncellemeyi gördüm : )

1|0
    0|0
  • Daha oncekı sorunuzda skor tahminim vardı bir bakar mısınız ne yazmışım:-)

1|0
    0|0
  • (= HAdi gözün aydın

0|0
    0|0
  • Gol ofsayt ama

1|0
    0|0
  • =) tebrikler canım dilo =) gene hesabımı sildiler :D

1|0
    0|1
  • kayseri maçlarında her sene gsye 6 puan yazılması lazım kafadan =)

1|0
    0|0
  • Yönetim yeniliklerden bahsediyordu, siteye livescore.com eklentisi mi yüklendi? :)

1|0
    0|0
  • yaptığı gol vuruşu birinci sınıf.. inşallah depresyondan çıkar da eski günlerine döner kral.

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Buraktan seyirciye kufur ettigi gunden beri pek haz almiyorum fakat gol atamama durumuna son zamanlarda onun adina uzuluyordum, atmasina sevindim.

Oyuncu olarak duzeliyor, eskisi kadar pasif degil.

Neyse, ben Sabridende gol bekliyorm. Cok guzel oynuyor, macin adami unvanina aday bence.

1|0
    0|0
  • 3. sıra hayırlı olsun :)))

1|0
    0|0
  • nazar kırıldı

1|0
    0|0
  • aslan burak helal olsun aşkıma :))))

1|0
    0|0
Yükleniyor...