Bir bayanı dışarıda yürürken nasıl etkileyebilirim ?

Bir bayanı dışarıda yürürken nasıl etkileyebilirim arkadaşlar mesela dik yürüyerek,boyunu göstererek yürümek,gözlerine bakmak,ona gülümsemek gibi sizin fikirleriniz nelerdir ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• gözlerime bakıp yürüdüğünde dönüp bakıyorum,güzel gülümsüyorsan gözünün içine bakarken hafif tebessüm de et. etkileyici oluyor.

0|0
    0|0
    • bir kız bana öyle bakmıştı yaa ben gördüğüm anda gözümü çevirdim bozuldu :D şimdide onun kahrını çekiyorum keşke bende ona gülümseseydim diye :D

• ben 2 yıl kaldım için 2 dk da 6 kişinin numarasını aldım kızlar saygıyla karışılıyor insanları türkiye söylesek ne derler sanane be slk,mal,beyinsiz,gerizaklı vs vs en için böle oluyor af edersin :D

• çok saçma hahahah

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunca yıllık yaşantımda yürüyüş stiliyle dikkat çeken ya da çekebilme olasılığı olan tek adam görmedim.

Nerede yaşıyorsunuz siz?

0|0
    0|0
    • bizim burda yürüyüşüyle kızları mıknatıs gibi çeken erkekler gördüm ben nerde yaşadığımı boşver fikir vercekmisin mesela sen nasıl etkilenirsin ?

• Cool ol, kiza bakip icine dusme.

0|0
    0|0
  • Yolda adam bana gülümsüyorsa bu ne be der geçerim.

0|0
    0|0
    • aynen peki siz bayanları nasıl etkileyebiliriz ?

• olur acele etme.beklediğin değil beklemediğin anda geliverir

• inş yaa dua ediyorum

• Tut cek kolundan gozlerinin icine bak uzunca sonra hicbisey yokmus gibi yoluna devam et :D

0|0
    0|0
    • :D öyle yapsak kesin hayatımn en ağır küfürünü yerim doğru düz bir cevap ver :D

• Tööbe isim olmaz :d ama duygusal film cok izliyorum galiba :)

• aynen pek işim olmaz :D bende şöle bir şey var duygusal film izleyince ne olursa olsun hep ağlarım ben kendimi tutamam mesela :'( en son ISSIZ ADAM diye bir film var orda bildiğin göz yaşlarımdan göl yaptım kuşlar içmeye geldi o durum yani =)

• ağır abazansa her türlü.

0|0
    0|0
  • naralar at

0|0
    0|0
  • Arkasından "hepsi senin mi yavrum " diye bağır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bayanlar ilginç varlıklardır dostum her şeyi ister her şeyi eleştirirler. Önemli olan istediğini istediği zaman verebilmek ne zaman neyi istediğini bilebilmektir. Dışarıda bur bayanı etkilemek istiyorson bir kere bakımlı ol şık giyin spor klasik farketmez şık giyin. Heriketin ve giyimin birbirini tamamlasın. Dik dur ağır hareket et sempatik görün. Cool ol arada kaçamak bakışlarınla bayanı takip et öyle yiyecek gibi tecavüzcü çoşkun bakışları savurma. Sakin ol kendinden emin ol. Zaman lehine çalışıyor unutma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...