Telefonu en çok nerede nerenizde taşırsınız ?

Bu annem illet etti. Tutturdu telde tel. Telefonu cebine koyma, kısır olursun. Telefonu kalbine yakın tutma, kalp krizi geçirirsin. Telefonu başına yakın tutma, beyin hücrelerini öldürür. Ne yapalım lan o zaman telefonu? g*tümüze mi sokalım?

Ha o zaman sıçmayı engeller, pardon.

Elinizden hiç düşmez mi işiniz bitince bırakır mısınız. Yatarken yastağın altına koyar mısınız ?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ayakkabının içinde özel bölmesi var :) Ama ben yinede pantolon cebinde taşıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• varsa ceket cebinde pantalonda sırayla her cepte taşırım bazende arka cebime koyuyorum ki totomda kullansın ki kullanıyo telefonun hiç bilmediğim varlığından habersiz olduğum ayarlarını değiştirio kerata yatarken yastığın altında çünkü alarm olarak kullanıyorum gece başka bir amacı yok uyandırsın yeter:D

1|0
    0|0
  • montun iç cebinde taşırım

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman taşımıyorum

1|0
    0|0
  • Yastığın altında tutmuyorum masamın üstünde duruyor. Üzerimdeyken de ya ceketin cebinde oluyor ya pantolonun.

1|0
    0|0
  • Sol arka cep :P yataga almıyom onu

1|0
    0|0
  • erkekler için cep telefonu taşıma imkanı daha kısıtlı, genelde cepte taşıyorum. Gecede yatağımın yanındaki komidinin üzerine koyuyorum

1|0
    0|0
  • haklısın ama seni düşünüyor o yüzden biraz abartmış sadece :) anneler çocuklarının kötülüğünü istememz.

1|0
    0|0
  • Benım saptamama gore en saglıklı yer çorabın içine koymak

1|0
    0|0
  • Çalışma saatlerinde masamda duruyor genelde. Onun haricinde uyuduktan sonra nerede durduğu önemli olmuyor , çalsada açmam :)

1|0
    0|0
  • gote soksak got kanseri oluruz en iyisi cepte kalsın

1|0
    0|0
  • pantolonun sağ cebinde taşırım genelde

1|0
    0|0
  • masamın sol tarafında elimin altında olur genelde, yatarken tabii ki yastığın altında :) alarm fonksiyonu uzaktan çekmez :)

1|0
    0|0
  • got cepte durur zaten manita falan olmadığı için arayan yok ölee takılır benle,çoğu zaman açmayı bile unuturum:)

1|0
    0|0
  • siz bayanlar ne kadar komıksınız :)

1|0
    0|0
  • annen hklı ama

1|0
    0|0
  • çok dobrasın :D

1|0
    0|0
  • ağzına sok bütün sorunun çözülür

0|0
    1|0
  • hurafe onlar ya

1|0
    0|0
  • :-):-):-) çantana koy bişey olmaz

1|0
    0|0
  • bidene ya belki engellemez :D

1|0
    0|0
  • Belimde kılıfı bile var emekli gibi

1|0
    0|0
  • Cebimde

1|0
    0|0
  • göt cebimde

1|0
    0|0
  • Sağ arka cep

1|0
    0|0
  • Telefon her zaman cebimdedir. akşam şarj olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hep cebimde taşırım bir işte bide evde masadan almam uyurken yastığımın yanında ölmüşüzde gömenimiz yok :)

1|0
    0|0
  • Montumun cebindedir geneldi, ya da hep masada durur. En uyuzude tum semester birlikte ders gorurken mesaj gelmesi ve 250 kisinin donup bakmasi...

Eee abi masadan baska koyacak yer yok?

1|0
    0|0
  • Canta veya sehpa da olur.

Uzerimde tasimam asla.

1|0
    0|0
  • Cebimde kalıyor

1|0
    0|0
  • çorabımın içinde

0|0