Sizin etrafınızdaki insanlarda böyle olmuşmu?

Etrafımda kim varsa herkes madde bağımlısı olmuş çoktandır görüşmediğim bir çok arkadaşımın yanına gittim hepsinin kafası milyon olmuş gözünün önünü göremiyorlar sanki markette satılıyo bu içine tükürdüğümün esrarı bonzaisi her neyse sizinde etrafınızda böyle olanlar var mıyoksa sadece benim arkadaşlarım mı bulaşmış ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Etrafımdaki insanların çoğu sigara dahi kullanmıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben yurtdışındayim burda da öyle çok fazla ot içen var. Hatta abimin bir arkadasi 120 kiloydu ot içmeye başlamış ve geçenlerde gördüm bir deri bir kemik kalmış ama çok saflasmis çocuk yaa salakti iyice salak olmuş

0|0
    0|0
    • beyin bir süreden sonra çürüyo bende çok içerdim bıraktım şimdi durum bu 13 14 yaşındaki kızları bile gördüm ortamlarda

• bende yok çok şükür

0|0
    0|0
  • benim çevremde de çok var. Yakında markette bile satılır şaşırmam valla. Artık hemen hemen bütün erkeklerin elinde var. Bunu söylemekten utanıyorum ama kızlar bile tüccarlıgına başlamış :( Bizzat tanık oldum

0|0
    0|0
    • kızlar zaten kucaklardan çıkmıyo erkekleri geçti zaten bu gün iki kız yüzünden o arkadaşlarla bir birimize girecektik gönderttim anasının babasının adam edemediği kızları bizmi adam etcez dediler ne diyeyim ki

• valla benim çevremde sigara içen bile yoktur. temiz çocuklarız vesselam.

0|0
    0|0
    • valla bugün herkesin çok değiştiğini gördüm

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...