Kızların erkeksi tavırlarını nasıl buluyorsunuz?

bazı kızların erkeksi konuşup erkeksi tavırlar sergilemesi çok iğrenç.yahu sen kızsın az masum ol

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kırıkkaleli olduğumuz için k yerine g kullanırız. Argo falanda var. Ama burda gayet normal karşılanıyor. Çünkü çevre faktörü etkili. Normal konuşmaya çalışsan 5dk konuş geri eskisine döner. Yapacak bir şey yok maalesef.

0|0
    0|0
    • ya şive olayı ve yöresel konuşmalar hariç.benim söylemek istediğim erkeksi olmaları

• Bilmem eh işte. Her erkekte biraz kadınlık, her kadındada biraz erkeklik var bence. :) Sonuçta içli dışlı oluyorsun. Her ortamda bulununca biraz erkeksi tavırlar normal diye düşünüyorum :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Belki sivesi oyledir yani kaba konuşuyordur belki de Anadolu kizidir bunlar neyse de küfür eden kızlara acayip sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Beyninde ki dosyalar yer değiştirmiş.

0|1
    0|0
  • masumluk erkeksı konuşmamak demekmı çk garıp

0|0
    0|0
  • hem sexi hemde erkeksiler

0|0
    0|0
  • seksi buluyorum

0|0
    0|0
  • ekşide bir yazı vardı dayınla evlenip napıcan evde kadın havası iyidir diye:)

0|0
    0|0
    • bazı erkekler istiyor erkek gibi kız maç izlesin pes oynasın ama bence kızlara masumluk daha çok yakışıyor:)

• gizemli olmak size o kadar çok yakışıyorki bir bilseniz?

• sağol da:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Abartmadıkları sürece fena olmuyor arada lan felan kullanmaları hoş bence

0|0
    0|0
  • itici duruyorlar be. kız dediğin masum olacak geçen yolda yürürken telefonla konusan bir kızın afedersin ama ana avrat gibi sövdüğünü işittim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...