Sorum müslüman olan herkese. Sizi namaz kılmaktan alıkoyan nedir?

Soruyu gizli sormamın tek sebebi bununlla reklam amacında olduğumu düşünmemeniz. Ben kendimden örnek verecek olursam uyku beni alıkoyuyor. Son üç gündür sabah namazına kalkamıyorum.

Sizi alıkoyan nedir? Vakit demeyiniz sakın belli ki bu siteye girip bu yazıyı okuyorsunuz. Demekki vakit değil problem. Hakaret edenede şunu söyliyeyim. Madem kendi değerlerini üstün görüyorsun. Peki neden başkalarının değerlerine taş atıyorsun. E şimdi senin inandığın değerler sana bunu mu öğretti?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendi adıma konuşayım tamamen tembellikten bahane üretmekten herşeye vakit buluyoruz ama Allah için 1 saatimizi bile ayırmıyoruz ne kötü aslında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiorumki..simdi seytani suclamak cok kolay olurdu..

Aslinda kilmayi istiorum ama namaza durdummuda konsantre olamiom..binbir sey aklima gelio..

Buda bahane olmamali..ama iste :(

0|0
    0|0
    • Şeytan işini yapıyor. Onu suçlama. Surelerin Türkçelerini öğrenirsen kolay olur.

• Umarım yenersin.

• Insallah..

• Bira

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2-3 gündür ben de uykuya yenik düşüp öğleyi kaçırıyorum. Canımı sıkmaya başladı bu iş. Diğerleri kaçmıyor ama.

0|0
    0|0
  • zaten kimse kimsenin özgürlüğüne karışmasa hiç bir sorun olmaz. ben nadir namaz kılarım ama kılanada saygı gösterirm

0|0
    0|0
  • - Allah c.c umarım namazlarını kabul eder. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...