Yabancı insanlarda bir soğukluk var yoksa banamı öyle geliyor ?

arkadaşlar .. öncelikle herkeze iyi akşamlar .. bu yabancı insanlarda tuhaf bir görünüş var .. yabancı kadınların ve erkeklerin yüzüne bakınca .. abi ağustos ay'ında üşüyorum sanki .. öyle bir soğukluk var yüzlerinde .. ben türk olduğum için söylemiyorum .. kimseyi savunduğum falan'da yok .. ama türk insanının yüzüne bakınca bir sıcaklık var sanki .. Mart ayında çıplak gezsem üşümem o derece yani :)) .. gerçi ne olmasını bekliyoruz .. bu yabancılarda namaz niyaz yok .. abdest memleketlerinden geçmemiş zaten :) .. allah yüzlerindeki nevri almış bunların :)) tabi bunlar benim düşüncelerim .. sizce nasıllar ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk dediğin yabancılar bizden daha güler yüzlü de yani. Otobüs şöförleri bile selam veriyor binerken, yolda göz göze geldin mi gülümsemeden geçen insan yok. İnsanların hayatlarına saygı göstermek amaçlı mesafeli durmak soğukluksa ben o soğukluğu tercih ederim. Hadsizce başkalarının hayatlarına burnunu çokmak samimiyet değil terbiyesizlik bence. Türk insanının yaptığı gibi.

0|0
    0|0
    • hırçın bayan .. bunlar benim samimi düşüncelerim .. ben herkezin düşüncelerine saygı gösteriyorum .. sizede saygı gösteriyorum .. ne yapabilirim ben böyle düşünüyorum .. ırk'çılık yaptığım falan yok .. yanlış anlaşılmasın .. ve imalı yorum yapmanıza gerek yok .. teşekkür ederim ..

• Hadsizce başkalarının hayatlarına burnunu çokmak samimiyet değil terbiyesizlik bence. Türk insanının yaptığı gibi. bunlar sizin sözleriniz ..

• E bence demişim işte benim düşüncem olmuyor mu? Düşüncemizi almak için soru soruyorsun sonra yazınca suçlu oluyoruz anlamadım ben bu işi. Sizce nasıllar diye bize sormasaydın o zaman.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında ben de senin düşündüğünün aksini düşünüyorum, bizim türk insanlarında tabi ( bazılarında ) yolda görüyorsun allahın selamını vermeye üşeniyor,yabancıyı gördüğüm zamanda dilimi bilmese de bir tebessüm ediyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...