Erkekler siz neden bakarsınız dik dik bakarsınız.

erkekler siz neden bakarsınız dik dik bakarsınız.yada bakışlarınızı kaçırıp bakarsınız da başka bir girişimde bulunmazsınız amacınız ne?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle ki, dik dik bakan dikkat et yüzüne mi bakıyor, yoksa göz kevgirlerinde seni süzüp, süzmeni de yiyip bitiriyor mu?

Şöyle test edebilirsin, şahısın adı Tolgaysa, sen istifini bozmadan yanındaki arkadaşına seslenmesini rica et. Tolga o an hayal dünyasında seni muhtemelen yediğinden cevap vermek için gerçek dünyaya dönüşü birkaç saniyesini alacaktır... Bil ki o çocuk kendi dünyasında sana en acımasız fantazilerle daldı, nefesin kesilene kadar tammmm seninle sevişiyordu ki, arkadaşın ona seslenerek film şeridini kopardı sayın bayan...

0|0
    0|0
    • gözüme bakıyo

• tanışıyoruz ama bir icraat yok sinir oluyorum

• Ee nolur gidip sen merhaba desen? güzelliğinden mi azalır be güzel kardeşim, çocuk çekimser anla işte, korkuyor senden.

Bir kere al eline 2 çay, "merhaba benimle çayımı paylaşırmısın" de bakayım o çocuk sana sonradan tapıyormu tapmıyor mu, ilişkilere ortak olsanız siz kızlar, erkeklerde saç dökülmesi problemi kalmayacak :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Dik dik bakanlar bakmayı bilmiyordur ama beğeniyle uzun süre bakıyorsa hoşlanmıştır...

0|0
    0|0
  • Belli olmaz :)

0|0
    0|0
  • Neden olucak seviyorum uleeen

0|0
    0|0
  • halbuki amacımızın çok açık olduğunu düşünüyorduk ?

0|2
    0|0
  • kim benmi asla,alıcı gözüyle bakarım beğenirsem yoksa allah sahibine bağışlasın.

0|0
    0|0
  • Hos kizdir guzel kizdir bakarim ama yanina gidip konusamam

0|0
    0|0
  • bakarsın bakarsın içinden bir ses git konuş der sonra lan dersin oğlum ters yapar şimdi bu kız işin yoksa bide rezil ol falan filan çok bakış bir vazgeçiş süresidir aslında:)

0|0
    0|0
  • kazmalık işte napcan

1|0
    0|0
  • bakarız genelde toplu taşıma araçlarında vakit geçsin diye

0|0
    0|0
  • Begenirsek bakariz :-) peki bakinca ne hissediyosunuz merak ettim ?

0|0
    0|0
    • bizde hoşlanırız ama sapık gibi olunca nefret ederim.dik dik sürekli bakarsa mesela gözlerini kaçırması bana aklaşmaya çalışması hoşuma gider ama orama burama bakmasından nefret ederim.

• Himm peki hoslanirsan bunu velli edermisin ?

• firikik verirsen bakarız ama zarar gelmez

• Bakıp bakıp iç geçiririz işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...