Sürekli sizinle uğraşan, insancıklara tepkiniz ne oluyor arkadaşlar?

İYİ aksamalr arkadaşlar...

Hiç bir diyaloğunuzun geçmemesine rağmen sürekli her fırsatta sizinle uğraşan ve sonrada haklıymış gibi ortalıkda dolaşan insanlara karşı tepkileriniz ne olur, ben şahsen hayatım boyunca bu çarıklılara hiç papuç brakmadım bırakmayıda düşünmüyorum peki yaz sizler?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güm pat çat

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağzına lahmacun küreğiyle vuruyorum onların...

1|0
    0|0
  • suan hayaatımda öyle parazitler yok olursada sustururum zaten

1|0
    0|0
  • he sensin der geçerim. sallamam yani

1|0
    0|0
  • la olum siz buluşsanız da bir temiz kavga etseniz ya ne güzel kız kavgası izlesek :))

2|1
    0|0
    • Aynen baba adresımı verıyımde gelsın jopla bır kaşıyım onu asafaf:D

• Her turlu ağırlarım ben onu baba, zaten gunde ellı tane dengeızle uğraşıyorum bu hiç gelır:D

• Beni de cagirin ama la ben coj severim kiz kavgasini:)

• Allaha havale et

2|0
    0|0
  • hepsi benim bebeklerim

2|0
    0|0
  • kızsa tokat erkekse yumruk

1|0
    0|0
  • Adam yerine koyup birde tepki mi göstericem :D

1|0
    0|0
  • Ben de onları seviyorum.

1|0
    0|0
    • @soran artılarken beni es geçmişsin. :(

• Meseleyi bilmiyorum ama ergense hiç takılma bile. Zira beyinleri o yaşlarda eğlenceden başka bir şeylere pek odaklanmaz.

• Hiç bır dıyalogum geçmedığı halde ehr yorumunda soruunda benım nıckımı yazıyor, artık kaç olduu yanıı bende onun dılınden konuşuyorum daha yenı başladımmm...

• Ban yedim ekle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün bir sorun mu var sitede ?

0|0
    0|0
    • Canım sıtede bır denegsız var sureklı her yormunda soruusnda benımle uğraşıyor hakaret laf kufur vs artık yeter yanııı, o savaş ıstıyorsa bende savaşırımm, şuraya 2 makara yapmak için takılıyoruz ondada illa gergınlık olsun ıstıyor bende onun dılınden konuşuyorum, insanlara satşaral eğlenmeyı hobı edınmış bırı işte..

• kimden söz ettiğini bilmiyorum ama hakarete izin verme tabii ki hatta şikayet et. dengesiz çok insan var

• aynen canım düzenli şikayet de bulunuyorum. inşlh yakın zamanda gıder çunku sıtede çoğu kişi memnun değil ondan.

• Aynen, pabuç bırakırsan hata olur zaten.

1|0
    0|0
  • öylesine denk gelmedim henüz...denk gelirsem umursamam çok üzerime gelirse terlikle döverimD:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...