Ayakkabı hastalığımın tedavisi varmı?

2 yıldır ani bir şekilde ayakkabı almaya başladım 3 ayda 3 taneyle başladı ve kendimi durduramıyı-orum arkadaşlar, eskiden böyle değildim güzel ayakkabı bitiryor beni sizce neden borcum olsada o ayakkabıyı almanın yollarını arıyorum hasta mıyım ben nedir ? :))

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• paran varsa ne sorunu olabilirki.

0|0
    0|0
    • işin kötüsü paramda yok öğrenciyim

• doğru söyledim çünkü dimi mal gibi kaldın öyle anca hakaret ederk üste çıkabilrsn sen zihnsz

• gerçek yüzünde bayağı çirkinmiş yav yazık ki ne yazık.

Erkekler Ne Diyor 8

• psikolojik bir sorun var hastalık falan değil sizde ayakkabı bakımı yaparsanız öyle bir sorun olmayacktır :)

0|0
    0|0
    • psikolojik sorun derken olumsuz ruh halini buna yöneltme mi diyorsunuz

• bu kadar normal bir soruda bile hakret edip basitleşp karakterni gösteren zavallı yaratıklar

• afedersin yorumun üstteki seviyesiz kişiyeydi size değil :)

• birşey soracağım aldığın ayakkabıları kaç defa giyiniyorsun kaçtane ayakkabın var abartmadan söylersen sevinirim

0|0
    0|0
    • kıyafetlermn renk uyumna göre ve mevsime göre giyiyyrm yani alıp kenara atmıyorum 6 7 çift falan ama aklımda kinide almyı düşünüyorum:)

• anşadm teşekkrler

• rica ederim

• psikolojik sorunların var

0|0
    0|0
  • Maasini haciz gelirse kurtulursun

0|0
    0|0
  • ayakkabı mağazasında işe girebilirsin eminim içindeki bütün isteği bitirecektir

0|0
    0|0
    • :)) bunu hiç düşünmemştm ya da geliş fiyatıyla almanın yollarını aramazsm ?

• ayakkabı almanın sebebi başka dediğimi yaparsan sorunun çözülür eminim

• aklındaki başka sebep neymş söyler misin?

• yok:d bendede var merak etme:d önüne geçemedim hiç erkek halimle ve sen bayansın imkansız senin durumun:d

0|0
    0|0
  • Hangi marka alıyorsun ? ve hangi model?

0|0
    0|0
    • marka takntım yok çoğu topuklu

• O zaman özel tasarımlar giy. az olsun özel olsun. çok olup sıradan olmak yerine.

• bir ayakkabıcıyla evlen işi kökünden hallet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hastalikmi deyim,aliskanlikmi bilemedim :)))

0|0
    0|0
  • Normal degilsin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...