Muay thai/Karate/wushu

Sizce hangi dal daha etkili.Hangisini seçmeliyim?Kendi fikrinizi de söyleyebilirsiniz branş olarak. :)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben muay thai ile uğraşıyorum tavsiye ederim görünüş olarak gelişmek istiyorsan vücudun her yeri gelişiyor dövüş olarak istiyorsan da bence vuruş sporları içerisinde en iyisi muay thai. Üstelik wushu biraz görsellik amaçlı sokakta en çok yarayacak olan muay thaidir en sert darbeler muay thaide var diz dirsek gibi. Daha önce hangi sporları yaptın ? Eğer hiç yapmadıysan yağlı bir vücudun varsa baya zorlanabilirsin.

0|1
    0|0
    • Daha önce Karate,Taekwondo yaptım ve hobi olarak 4 yıl boyunca her akşam iki saatten fazla bisiklet sürmüşlüğüm var.Kilo sorunum var ama benim fazlam yok eksiğim var 20 kilo kadar :(

• Kas kütlesi için hacime yönelik antrenmanlar yapman lazım kırmızı kaslarını geliştirmen lazım. Tek seferde çok yapmak kuvveti, setler halinde az az yapmak hacmi kazandırır

• Teşekkürler bir GYM e üye olursam bana yardımcı olurlar sanırım bu konuda :)

• Bence karateyi seç

0|1
    0|0
  • Muay thai ve wushu

Eğitimini vericek adam yok Türkiyede. Unut onları

Kicboks iyidr .)) ama zayıfsın galiba kilo oalrak. Sonra benim gibi kilo alma problemin başlıyabilir. Kickbokstan sonra

0|1
    0|0
    • teşekkürler.bir yandan vücutta geliştirmek istiyorum aslında :))

• muay thai yok deme kardeşim büyük şehirlerde var ama çok az.

• Kick boks kötüdür ne dirsek var ne birşey var birsürü yasak dolu yumruk çeşitleri de az

• Muay Thai + Wing Chun yapabilirsen yap. İnanılmaz sonuç alırsın.

0|1
    0|0
  • ben capoeria diyorumm kendi fikrim

0|1
    0|0
  • karate iyidir :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...