Arkadaşlar biraz uzun ama lütfen bakın

5-6 gün önce erkek arkadaşımla şöyle ayrıldık ama onu hala seviyorum: bir akşam kavga etmiştik sabaha kadar konuşmamıştık sabah oldugun da okuldada konuşmamıştık herneyse arkadaşlarımdan duydum üst sınıflardan birisi benden hoşlanıyormuş illa tanışmak istiyormuş bir şey demedim. sonra tenefüste çocuk yanıma geldi elini uzattı çok ısrar etti tanışmak istiyorum diye. birisi var ve ona bu haksızlıgı yapamam olmaz dedim tanışalım diye yıne ısrar etti ısmımı söyleyip yanından ayrıldım bı baktım karşıda sevgilim oturuyor. onların karışısında arkadaşlarımı gördüm yanlarını gidince gururuma yediremeyip neden böyle bir şey yaptım ki ben deyip ağlamaya başladım sonra her şeyi yapsaydın da keşke bana böyle bir şey yapmasaydın dedi lütfen beni bir dinle dedim istemiyorum sakın çıkıştada yanıma gelme dedi tamam mutluluklar dedim. tamam yazdı.. ya Allah Aşkına böyle bir ayrılmamı olur? resmen aramıza girdiler

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen karakteri oturmamış bir çocuksun. ağzından net ve gür bir hayır çıkan kıza hiçbir erkek yaklaşamaz. umarım bu huyundan evlenmeden önce kurtulursun

0|0
    1|0
  • zor bir durum ama çocuğunda guruna dokunmuş baksana bide gözü önünde bunu herkes kaldıramaz !

0|0
    0|0
    • Haklısın ama ben sadece ismimi söyleyip yanından ayrıldım.. :(( şimdi ne yapmalıym?

• 5 gündür ayrıyız diye yazmıştım ya.bu süre içerisinde hiç denedim konuşmayı aslında.

• hani belki hayal kırıklığı yaşamıştır ya da senden bir alo deeyi bekliyordur ne malum yani kunuşmanı tavsiye ederim

• aman ne güzel olmuş işte sende bir bardak su iç emi

0|0
    0|0
    • of ya ne güzel olması :(

• inan bana yaşadğın şey üzüldüm ama yapacak bir şey yok sana yardım etmek isteirm gerçekten yanıda olmak isterim ama yapamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...