Seçimde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Lütfen Seviyeli cevaplar verelim arkadaşlar , Gezi olaylarını Andımızı , milliyetçiliği ayaklar altına almasını düşünelim ama bunun yanında yolların üst düzeyliğini başörtülü kardeşlerimizin artık rahatça istediği yere çıkıp girebildiklerini , öcalana verilen tavizleri hepsini uzunca düşünüp cevap vermenizi istiyorum , Teşekkürler

• AKP
    57% (8)36% (4)48% (12)Oy Ver
  • CHP
    21% (3)45% (5)32% (8)Oy Ver
  • MHP
    22% (3)19% (2)20% (5)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ülkemiz için en hayırlısı neyse o olsun
Ankete Oy verelim arkadaşlar

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• CHP.

Uyanin millet, Tayyip sizi kandiriyor.

0|4
    3|2
    • Teşşekür ederim cevabınız için

• Dabi dabi.. :P Adamın bu ülkeye hizmet etmekten başını kaşıyacak zamanı yok. Köylerde biz Cenabı Hakkın Partisiyiz diyerek saf ve dindar vatandaşların oyuna göz dikip onları kandırmaya çalışan hangi partiydi acaba? :)

• Yazik, tayyibin bir makarna dagitmasiyla oyunuzu veriyorsunuz... 10 ay once ki duruma bakinca yine tayyip vardi basta. Adam akilliysa, uyguladigi yontemi NEDEN daha once yapmadi da sehit sayisi yukseldi?

• İhtimaller

AKP - %0

CHP - % 25

MHP - % 75

BDP - %0

MHP'nin yüksek olmasının sebebi şu: Bana yakın diğer partilere versem (İşçi Partisi, HEPAR), oyum AKP'ye yarayacak maalesef.

%10 barajı kalkmadığı sürece oyum MHP

1|4
    3|3
  • Boş atacağım..Al birini vur ötekine.

0|1
    1|3
  • AKp olmadigi kesinde..CHP olurdu sanirim

0|4
    3|1
  • Ak parti tabi ki

2|1
    2|5
    • Hala anlamadiniz mi su tayyibi? adam kandiriyor.

• Helal eses..

@cutien; yaklaşık 10 aydir hiç şehit haberi yok, analar ağlamıyor.

• @KEANU neden tayyibin önce ki yillarini göremiyorsun? 10 ay sehit haberi yok die onca analar mutlumu sandin!

• hiçbiri içime sinmiyor, hepsi birbirinden beter. oy vermek büyük sorumluluk. nerden hatırlattın şimdi..

1|0
    0|1
    • Haklısınız ama oy vermeyince de bir oy kullanmış oluyorsunuz çünkü vermediğiniz oy otomatikman ilk partiye yarıyor , cevabınız için teşekür ederim

• oy kullanmayacağımı söylemedim. henüz karar ver(e)medim sadece

ben teşekkür ederim

• Kusura bakmayın ben vermiyeceğiizi sanmışım

• Tabi ki AKP ..

4|0
    2|4
  • oy kullanmayı düşünmüyorum hepside aynı bunların

0|0
    1|3
  • Akp

2|0
    4|5

Erkekler Ne Diyor 11

• partim belli ama bu sefer taktiksel bir oy verebilirim

1|1
    0|1
    • Tahmin edebiliyorum MHP partiniz taktiğiniz CHP ya da tam tersi , kusura bakmayın yorumum için sadece merak ettim teşekkür ederim

• aynen büyük bir ihtimal mhp ama seçim zamani gelsin o zaman karar verecem en dogru karari almaya mecburuz

• Yerel Seçim Mantık ister Haklısınız

• Ak Parti ye oy vereceğim kötüleyecek başka donelerin muhakkak vardır onlarıda yaz daha yanlı olur sorun ;)

2|0
    1|5
  • AKP

3|0
    3|6
  • Bende HEPAR ya da BBP'ye vermeyi düşünüyorum ama bu şekilde vereceğim oy CHP'ye yarayacağı için AKP diyorum.

1|0
    1|2
    • Hayır ne alakası var anlayamadım hepara oy vermen akpye yarar çünkü birinci parti

• MÖP

0|0
    1|2
  • Hiç mi hiç bilmiyorum. Benim ideolojimi yansıtan bir parti yok ortalıkta.

0|0
    0|1
  • ben partiye değil devlete oy vermeyi düşünüyorum.

1|0
    0|2
    • Cevabınız için Teşekkür ederim

• İşte Sandıkta cevap verilmeli halkımız tarafından

• artık orasını halk bilir.

• lan arkadaş bizi birileri eksiliyor kim lan o

0|0
    0|2
  • Anketör müsün?

0|0
    0|0
  • Oy kullanmayacağım.

0|0
    4|6
  • aslında tkp'ye oy vermek istiyorum fakat dolaylı yoldan akp'ye gideceği için vicdanım rahat değil. belki chp'ye verebilirim.. kararsızım.

0|3
    1|1
    • Halkımızın Çoğu kesimi bunu düşünuyor sizin işte insanlar düşüncesini meclise yansıtamıyo seçim barajı yüzünden hep partisine yakın olan partiye veriyor

Yükleniyor...