Sorum baylara lütfen cevap verin

selam yaklaşık 2 ay önce biriyle tanıştım niyetinin flört olmadığını evlenmek olduğunu söyledi ve bu şekilde konuşmaya başladık neyse ayrı şehirlerdeyiz yanıma geldi 1 hafta bende kaldı birbirimizi evin içinde daha iyi tanıdık sadece öpüp elimi tuttu ben istemediğim sürece bana dokunmadı gitmesine 2 gün kala bana anneni ara böyle biri var aileme bir gün versin gelip isticez dedi ben aradım babamla annemle konutum gün verdik gelip isticekler bana sen benim ömrümsün istediğim kadınsın namus bacak arasında değil insanın beynindedir diyor seni çok seviyorum diyor bende onu çok seviyorum beni kandırmıyor dimi baylar içim rahat ama ona güveniyorum da yinede size sormak istedim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam gelip isticez demiş daha ne yapsın.eğer gelip isterse adammış

1|0
    0|0
    • aralık ayına gün verdik çok heyecanlıyım sonuçta aileme dedim ki kendisi söyledi ben emin misin dedim o ısrarla ara dedi boş yere ahımı niye alsın ki eline ne geçicek

• açıkçası bende çok şaşkınım böyle insanlar da var mıydı diye :)

• iyi günlerde kullanman dileğiyle :)

Erkekler Ne Diyor 7

• mutluluklar dilerim. bir ömür mutlu olursunuz inş.

1|0
    0|0
  • sana kim burdan doğruyu söyleyecek evleneceğin kişiyi tanımıyoruzki ?

şayet buraya kaldıysan halin vahim söyliyeyim

çıkmazdaysan kolayı var 2 ay tanıdığın biri biraz daha bekle derim hem sennin hem onun için

yangından malmı kaçırıyorsunuz

diğelimki seni kullanmak istiyor evlenmeden birlikte olmassın olur biter bukadar basit

uzun uzun anlatmak isterdim ama daha önemli işlerim var

0|0
    0|0
  • Daha ne yapsın istiyormuş. Resmi evrak mı getirecek mühürlü imzalı

0|0
    0|0
  • BÜYÜK risk... Hikaye güzel tamam da, çoook az olmuş tanışalı... AMAN DİKKAT...

0|0
    0|0
    • bazen insan yıllarca beraber olduğu kişiyi tanıyamıyor 1 hafta bende kaldı çok doğaldı hani böyle şunu yapayım bunu yapayım benden etkilensin ayaklarına hiç girmedi neyse o oldu

• sen bence "bazen insan yıllarca beraber olduğu kişiyi tanıyamıyor" cümlesine sığınıyorsun. o cümleye inanmak istiyorsun. kaçış noktan bu.. evet haklısın ama senin yaptığın şeyde mutsuzluk oranı %90 ise öbüründe %50 belki de. Tanımıyorsun. Buna emin ol. Evlilik çocuk oyuncağı değildir. Kimin nesidir, ailesi kimdir, acaip acaip insanlar belirmeye başlarsa görürsün o zaman... Kadınsın sen. Oyuncak değil bu işler. AMAN dikkat.

• erkeklere güven olmaz derler :) kıcı kolla :)))

0|0
    0|0
  • en son ne zaman aradı seni bu adam

0|0
    0|0
    • her saniye arıyor mesaj atıyor :)

• yok yanlış anlamadım gerçekten fikirlerinize ihtiyacım vardı işin içine aileler girdi adam kendinden emin olmazsa o dk yan çizerdi sonuçta babam araştır her şeyi öğrenecek :) iyi ki babalarımız var teşekkür ederim yorumların için

• rica ederim

• hiçkimse geleceği görmüş değil

nasıl bu kadar emin konuşabiliyor

0|0
    0|0
    • sadece niyetini söylüyor ve bir adım atmak istiyor

• bu işler lafla yürümüyor

icraate bak

namus meselesindede eğer evlenmezse anlarsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...