Sevgilime ağzının koktuğunu nasıl söyleyeyim???

Yemek yedikten sonra dişlerini fırçalamıyor o yüzden ağzı kokuyor ama o ısrarla öpüşmek istiyor...

Onu kırmak istemiyorum ama ağız kokusuna da dayanamıyorum, sırf öpüşmemek için sarılıyorum...

Onu kırmadan nasıl söylerim ağzının koktuğunu?

Güncellemeler:
anlatamadım sanırım konuyu... mesela yemeği yedin dişlerini fırçalamak için de erken çünkü daha bir şeyler içmek istersin o yüzden şöyle bir kanepeye oturdun hemen gelip öpüşmek istiyor basit bir öpücük değil tam tersi git gide uzayan bir öpücüğe dönüyor ama yemeğin buram buram kokusu... oofff offf

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• söylemeden ayrılırım ben olsam nasıl söylenir ki böyle bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bence ona dişlerle ilgili bir konu aç dikkatli olalım bakımlarını yaptıralım ve deki canım dişlerimize birlikte dikkat edelim günde en az 2 kez fırçalayalım ben unutunca sen beni uyar sen unutuncada ben seni uyarıyım çok önemli de böylece hem kırmamış olursun hemde kız arkadaşın birlikte bir şey yapacağınız için mutlu bile olur.

0|0
    0|0
  • ıyy ayrıl nan pis o :D

0|0
    0|0
  • caniiiiim sakiz istermisin diye sor, veyaaa caniiiiim naneli seker alirmisin diye sor :D

0|0
    0|0
  • o zaman birlikte yemek yemeyin. hem seven insan sevgiliisinin ağzının kokusunu umusamaz ne malum seninde ağzının kokmadığı kız sana bir şey demiyor diye kokmadığını mı sanıyorsun hem sende o yemekten yiyorsun.

0|0
    0|0
  • sakız ver mentollü falan bak nefesımız ne güzel kokuyo de belkı anlarr

0|0
    0|0
  • bu çok berbat bir durumdur eminim. kırılır sölersen ama bölede sana yazık. sen söle başta kırılsa bile önlem alır

0|0
    0|0
  • Bence sen soyleme bir arkdasina soyle 3unuz beraber bulusun arkadasin ay azik fena kokuyo desin arkadasim acik sozludur kusura bakma dersin:D:D

0|0
    0|0
  • ay midemmmmm :/

0|0
    0|0
  • bence bunu sen değil arkadaşı falan söylemeli sen söylersen düşüncesiz olduğunu düşünür ve soğur

0|0
    0|0
  • Hadi gel dişlerimizi fırçalayalım ben senle diş fırçalamayı çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Böyle insanla çıkma bile .

Dişler herzaman fırçalanmalı .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• açıkça söyle bir kere utanır ama rahat edersiniz.sorun midesinden de olabilir bu arada

0|0
    0|0
  • ''Fare mi yedin?'' de .

0|0
    0|0
  • Çok kötü ve çok zor bir durum. Hemen soğurum tüm çekiciliği gider. He sigara içse sigara koksa anlarım da diğer türlü pisliğe giriyor. Tiksinir insan. Belki farkında değildir o hatta kesin değildir. Olsaydı temizliğine dikkat ederdi. Bunu sen söyleyemezsin çok kırılır utanır. Ortak samimi kız arkadaşınız varsa onu devreye sok. Ben olsam kimseyi araya sokmadan ayrılırım la :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...