Tüm zamanların en iyi forveti kim?

Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi forveti kim?

• Pele....
    6% (2)21% (16)17% (18)Oy Ver
  • Maradona....
    3% (1)13% (10)10% (11)Oy Ver
  • Messi....
    38% (12)17% (13)23% (25)Oy Ver
  • (brezilyalı) Ronaldo....
    28% (9)33% (25)32% (34)Oy Ver
  • (portekizli) Ronaldo....
    25% (8)16% (11)18% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|55

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrı ayrı hepsi döneminin en iyileri.

Pele : brezilya milli takımı ve santos ile başarılar yakalamış biri onun haricinde avrupa'da başarısı yok.

Maradona : avrupa'nın çeşitli kulüplerinde oynamış efsane bir futbolcu ve son dönemine yetişebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Ayrıca şöyle bir bilgi vereyim en iyi döneminde en büyük kulüpler onu isterken o napoli'yi seçmiş ve tek başına takımı sırtlayıp başarılar yakalamıştır.

Messi : bana göre cristiano ronaldo'mu messi'mi diye sorsanız tartışmasız messi derim Allah vergisi yetenek var kendisinde ve kırdığı rekorları bir başkası kırarmı yaşadığım süre boyunca çok merak ediyorum hatta yaşadığım süre boyunca acaba messi tarzı bir oyuncu çıkacak mı onu da çok merak ediyorum.

messi'de barcelona'dan başka bir takımda oynamamıştır ama oynamasına da gerek yoktur zaten ronaldo ile bu yüzden kıyaslanıyor ama gerek yok zaten dünya'nın en iyi kulübünde oynuyor daha fazla para kazanmak isterse eğer bayern'in 250 milyon avroluk teklifini kabul eder barcelona ve messi barcelona'dan kazandığından daha fazla paraya gidebilir böyle de bir bilgi paylaşayım dedim.

cristiano ronaldo : manchester united'da yıldızı parladı daha çok alex ferguson onu beckham'ı real madrid'e sattıktan sonra keşfedip transfer etti ilk maçını hatırlıyorum hala o zamandan bu zamana çok yol kat etti ve bu çalışarak oldu bana göre Allah vergisi bir yeteneği olduğunu düşünmüyorum messi'de ki gibi.

Ronaldo : barcelona'da eşşiz ve muazzam bir forvetti ve çok başarılıydı ta ki real madrid'e gidene kadar gollerine burda da devam etti ama eski havasında değildi ayrıca yaşadığı sakatlıklarda cabası daha sonra inter'e transfer oldu ve sakatlığı sebebi ile 1 yıl topa dokunmadı ve futbol hayatı neredeyse btti ama gol vuruşlarında ki becerisi ve sürati harikaydı onu da canlı izleme şerefine nail olmuş bir adamımdır.

ayrıca listede olması gereken bir diğer adam Roberto Baggio'dur. Kendisini hayranlıkla izlerdim Juve'de milan'da hatta brescia'da.

Ama herkesin aklında kalan tek bir karesi vardır belki de 1994 yılında brezilya ile finalde karşılaştığı maçta kaçırdığı penaltı.

link

cevap: Hepsi döneminin en iyi ve en çok gol atan forvetleri tek bir isim vermek diğerine haksızlık etmek olacağından dolayı F şıkkı HEPSİ olarak oy kullanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 54

• metin oktayın olmamasına üzüdüm açıkcası... o gönüllerin imparatorudur. futbol çamurda oynanırken bunca gol atan adam bugün bu sahalarda 50 yi rahat geçerdi

ama madem dünyanın en iyi forvetini arıyorsun tarih sayflarından maradona nerede, pele nerede, matheus nerede, platini nerede ... o ağları delen 35 metreden şutları varken messi kim yahu :))) ayrıca bu saydıklarımın hepsi 10 numaradır yani 10 numarayı özel yapanlar bu isimlerdir. özür dileyerek gento ve van bastenide katıyorum listeme. bu kişiler 10 u 10 yapanlardır. tarihteki en iyi forvetlerde bunlardır.

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo'yu severim. Bi hayranlığım var hatta onu oynamak için PES de hep madridi alırım. Ama ona olan hayranlık futboldan ziyade ( tabiki futboluda büyük etken ) azmi, kişiliği, babasına olan sevgisi saygısı başta olmak üzere insanlara tutumu. Ama sorarsan kim en iyi diye. Messi abi. Tartışılmaz. Şunuda ekleyeyim Messi'nin futbolu iyi insanlığı Ronaldo kadar değil. Hatta at çöpe diyebilirim.

Ronaldo hayranlığı varsa içinizde Youtube'da Ronaldonun hayatını anlatan 50küsür dakikalık bir video var. Eğer izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

0|0
    0|0
  • Ben İbrahimoviçi beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • brezilyalı ronalda.pele kayırılan itin tekiydi.avrupada oynamadı.ülkesinde oyundan atılınca geri sahaya çağırılıp oynayan adamı listeye sokmam.MARADONA sadece bir forvet değil bir takımdı o yuzden seçmedim.sadece forvet diyip geçilemez :)

0|0
    0|0
  • Pele ve Maradonayı izlemedim yorum yapmam

Brezilyalı Ronaldo zamanında çocuktum

Geriye Messi ve Ronaldo kalıyor ve benim görüşüm Ronaldo dan yana

0|0
    0|0
  • İzleyebildiklerim arasında Brezilyalı Ronaldo. Tartışmam. 2002'deki saçına kurban link

0|0
    0|0
  • Uzak geçmişe bakacak olursak Alfredo Di Stefano ve Pele birinciliği paylaşır fakat yakın geçmişe bakacak olursak 1 numara Maradona 2.liği Brezilya lı Ronaldo hakediyodur diye düşünüorum.

0|0
    0|0
  • pele...

0|0
    0|0
  • Messi,Brezilyalı Ronaldo Messi tam forvet değil ama maçta forvet gibi oynuyor top dağıtıyor ve bazende forvete geçiyor tam bir mevkisi yok değişken yani ama bu ikisi arasında ayrım yapamam.

0|0
    0|0
  • Paola Rossi

0|0
    0|0

• Messi

0|0
    0|1
  • didie Drogba :)

0|0
    0|0
  • Arif Erdem... Dünya futbol tarihinde her maç penaltı kazandırma garantili TEK forvetti. Onun gibi yetenek bir daha gelmedi bksajfsn pardon klavyeye çarptım, düştüm de bir an :))

0|0
    0|0
  • cristiano ronaldoyla messi istatistik olarak cok gecti digerlerini ama luiz nasario da lima ronaldo cok farkliydi maradonada forvet degil 10 numaraydi

0|0
    0|0
  • anket saçma olmuş pele ve brezilyalı ronaldo dışında diğerleri forvet değil.bana göre ayrıca gelmiş geçmiş en iyi forvet ibrahimoviçtir.

0|0
    0|1
  • marco van basten derim. en sevdiğim forvet modelidir.

0|0
    0|0
  • Şıkların içinde Pele ama bence dünyanın en iyisi tabiki Romario dur üzerine tanımam 500 e yakın gol ve futbolu sallamayan bir adam adamın hayatında çıktığı adam gibi idman sayısı bir elin parmaklarını geçmez ki ne yetenektir ona rağmen 500 gol

0|0
    0|0
  • Messi ve Ronaldo tam forvet değil, Maradona da sayılmaz. Cevap Brazilyalı Ronaldo.

0|0
    0|0
  • bunların hepsi de ortasaha oyuncusu değil mi yahu?

0|1
    0|0
  • EL FENOMENOOOOOO

0|0
    0|0
  • Ronaldo kanat oyuncusu aslında.Onun yerine Zlatan daha iyi olurdu sanki :)

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo gibi komple bir oyuncu bu dünyada gelmiş geçmiş kimsede yok istatistik de yüzdeye vurursak tarihin en büyük oyuncusu eyvallah egoları var ama biraz objectif bakalım

0|0
    0|0
  • esas ronaldo

0|0
    0|0
  • En iyi futbolcu diyince Messi ama soru forvet olunca cevap Gerçek Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi Maradonadan iyi demek,

Göbekli Ronaldo Peleden iyi demek,

Pele Messiden iyi demek vs..

Hiç dilim varmıyor..Hepsini seviyoruz kanka :D

0|0
    0|0
  • Tam forvet olmasa da RONALDİNHO hepsini cebinden çıkarır bu adamların.

0|0
    0|0
  • lionel messi

0|0
    0|0
  • bana göre ronaldo ama 9 numaralı olan brezilyalı harika bir forvetti

0|0
    0|0
  • İBRAHİMOVİÇ

0|1
    0|0
  • Pele. Maradona orta saha oyuncusu forvet değil.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    24
Yükleniyor...