Part time'ın en fazla çalışma saati kaç saattir?

part time işe başlıyorum ama adam bana en fazla 35 saat çalışabilirsin dedi, bu doğru mudur

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük alışveriş merkezlerinde çalış orda kurallara uyarlar. Hani söyle bir şey büyük yerler günlük çalışma saati 8 saattir part time gelen birine yarısı kadar calistirirlar. Ama çoğu yer de küçük işletme. Günlük 12 saat çalıştırıyorlar insanları. Part time deyince heralde günlük 6 saat diye hesap ediyor. Öyle bile olsa beş günde 30 saat yapar. Adam seni hafta sonu da çalıştıracak heralde. Haftada 6 gün. Lan zaten normalde haftada 5 gün ve 8'er saat toplam 40 saat çalışma hakkı var insanın. Fazlası mesaiye girer. Şerefsizler milletin hakkını yiyor. Cahil olup çalışıyorlar insanlar da. Çalışmayın batsın la.

1|1
    0|0
    • Arkadaşlar hakkınızı yedirmeyin, kaç gün olursa olsun sizin işiniz saatli. 6 gün 5 saat de gitsen 3 gün 10 saat de gitsen aynı. Aylık 135 saat ve 18 günü geçemiyoruz yasal olarak, her saatiniz parayla aynen sözleşmeniz de yazdığı gibi.

(AVM'de çalışmak iyidir. Ben memnunum şahsen ama PART olarak)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Çinde ya da hongkong ta veyahut janponyada yaşasam mı acaba

oraya yerleşicem

0|0
    0|0
  • değişir yerine göre

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=WzC3mauuoyw şirketimin ek iş arayanlar için hazırladığı videodur diikkatli izleyin başvuru için yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Ben kurumsal bir mağazada part time satış danışmanıyım. İşyerimizde tam zamanlı çalışma süresi haftalık 45 saat. Ben bunun en fazla 2/3'si yani 30 saat kadar çalışabiliyorum. Her yerde tam zamanlı çalışma süresi değiştiği için kısmi zamanlı için de değişim oluyor.
    30 saati 4 güne yayıyorum. Bazen kendi isteğimle 30 saatin üstüne çıkıyorum ve saat biriktiriyorum. Bunlarla maksimumu tamamlayıp işe gelmediğim zamanları kapatabiliyorum ya da işten ayrıldığımda toplu alabiliyorum. Şu ana kadar sorun yaşamadım. Ama KESİNLİKLE saatlerinizin takibini kendiniz de yapın. Ay sonunda çizelge imzalarken kendi kayıtlarınızla karşılaştırın. Herhangi bir yanlışlığı önlemek için garantiniz olsun.

0|0
    0|0
  • 35 saat değil 24 saat

0|0
    0|0
  • full time 8 olduguna göre partta yarısı işte

0|0
    0|0
  • çalıştığın yerin haftalık çalışma süresinin 2/3 ü kadar çalışabilirsin en fazla.

0|0
    0|0
  • arkadaşım burası türkiye part time diye girersin bir bakmışsın günde 12 saat çalışıyorsun pek dikkate alma bu tür saat konularını akışına bırak

0|0
    0|0
  • türkiyede kurumsal olmayan şirketlerde parttime=az maaşlı bol saatli iştir. nereye başvurdun da bu cevabı aldın.

0|0
    0|0
  • Standartlar 24 civarında , Lakin Kurumsal bir şirket değilse bu girdiğin yer , full time kadar yolu var :)

0|0
    0|0
  • Max 24 saattir arkadaşlar günlük 4 saattir.

0|0
    0|0
  • normal çalısma saatleri haftada 45 saati gecemez part time olduğu için 45/5bölün sonuc ortada :)

0|0
    0|0
  • sen ne kadar olmasını istersin

0|0
    0|0
  • normalde haftalık 22,5 saat çalışma süresi var ama bunu 35 e kadar yükseltiyorlar ama yasak bu

0|0
    0|0
  • Günlük 5 saati geçemez çalışma süren buda haftalık 30 saat yapar

0|0
    0|0
  • her part'ın, time'ına göre değişir:)

0|0
    0|0
  • part tıme en fazla 30 saattır adam sana cok bıle soylemıs

0|0
    0|0
  • değişiyor yaaaaa

0|0
    0|0
  • restorantlarda çok çalıştım zor iş sosyal hayat 0 bence bulaşma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 30 saattir işin aslı.

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama birşey sorcam

profil resmindeki kız şu kore dizisi ismini tam hatırlamıyorum gumiho dokuz kuyruklu bir kız vardı o mu :)

0|0
    0|0
  • Bizim burda normal haftalik calisma saati 37. Senin part time 35 ise full time'den farki ne?

Okulun yok mu 35 saat nasil calisacaksin?

0|0
    0|0
  • Değişir hep ama mutlaka 8 saaten azdır günlük

0|0
    0|0
  • anlaşmaya bağlı ama max 35 diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Max 45 diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...