Part time'ın en fazla çalışma saati kaç saattir?

part time işe başlıyorum ama adam bana en fazla 35 saat çalışabilirsin dedi, bu doğru mudur

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük alışveriş merkezlerinde çalış orda kurallara uyarlar. Hani söyle bir şey büyük yerler günlük çalışma saati 8 saattir part time gelen birine yarısı kadar calistirirlar. Ama çoğu yer de küçük işletme. Günlük 12 saat çalıştırıyorlar insanları. Part time deyince heralde günlük 6 saat diye hesap ediyor. Öyle bile olsa beş günde 30 saat yapar. Adam seni hafta sonu da çalıştıracak heralde. Haftada 6 gün. Lan zaten normalde haftada 5 gün ve 8'er saat toplam 40 saat çalışma hakkı var insanın. Fazlası mesaiye girer. Şerefsizler milletin hakkını yiyor. Cahil olup çalışıyorlar insanlar da. Çalışmayın batsın la.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çinde ya da hongkong ta veyahut janponyada yaşasam mı acaba

oraya yerleşicem

0|0
    0|0
  • değişir yerine göre

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=WzC3mauuoyw şirketimin ek iş arayanlar için hazırladığı videodur diikkatli izleyin başvuru için yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • 35 saat değil 24 saat

0|0
    0|0
  • full time 8 olduguna göre partta yarısı işte

0|0
    0|0
  • çalıştığın yerin haftalık çalışma süresinin 2/3 ü kadar çalışabilirsin en fazla.

0|0
    0|0
  • arkadaşım burası türkiye part time diye girersin bir bakmışsın günde 12 saat çalışıyorsun pek dikkate alma bu tür saat konularını akışına bırak

0|0
    0|0
  • Max 24 saattir arkadaşlar günlük 4 saattir.

0|0
    0|0
  • türkiyede kurumsal olmayan şirketlerde parttime=az maaşlı bol saatli iştir. nereye başvurdun da bu cevabı aldın.

0|0
    0|0
  • normal çalısma saatleri haftada 45 saati gecemez part time olduğu için 45/5bölün sonuc ortada :)

0|0
    0|0
  • Standartlar 24 civarında , Lakin Kurumsal bir şirket değilse bu girdiğin yer , full time kadar yolu var :)

0|0
    0|0
  • sen ne kadar olmasını istersin

0|0
    0|0
  • normalde haftalık 22,5 saat çalışma süresi var ama bunu 35 e kadar yükseltiyorlar ama yasak bu

0|0
    0|0
  • her part'ın, time'ına göre değişir:)

0|0
    0|0
  • Günlük 5 saati geçemez çalışma süren buda haftalık 30 saat yapar

0|0
    0|0
  • part tıme en fazla 30 saattır adam sana cok bıle soylemıs

0|0
    0|0
  • değişiyor yaaaaa

0|0
    0|0
  • restorantlarda çok çalıştım zor iş sosyal hayat 0 bence bulaşma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 30 saattir işin aslı.

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama birşey sorcam

profil resmindeki kız şu kore dizisi ismini tam hatırlamıyorum gumiho dokuz kuyruklu bir kız vardı o mu :)

0|0
    0|0
  • Bizim burda normal haftalik calisma saati 37. Senin part time 35 ise full time'den farki ne?

Okulun yok mu 35 saat nasil calisacaksin?

0|0
    0|0
  • Değişir hep ama mutlaka 8 saaten azdır günlük

0|0
    0|0
  • anlaşmaya bağlı ama max 35 diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Max 45 diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...