Kapat

Siz olsanız ne düşünürdünüz ?

Dün aksam sevgilimden mesaj bekliyordum işim bitsin yazarım demisti.. Iki saat sonra benden mesaj falan bekleme bugün, canım cok sıkkın moralim bozuk cok sinirliyim yarın konuşuruz seni seviyorum iyi geceler yazdı tamam dedim hic bse sormadım sorduğum zaman o sinirle bana kızardı çünkü.. Sabah günaydın dedi cevap verdim aksam noldu dedim ailevi sorunlar bosver dedi .. Ben ona herseyimi anlatıyorum o neden ayrı gayrı yaptı beni kendinden mi uzaklaştırmaya mı çalışıyor sizce ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin bir özeli vardır.şimdiden bunları büyütürsen

1|0
    0|0
    • Sevgilim o benim saklamasi normal mi

• sevgili olunca illa herşeyini noktası virgülüne kadar anlatmak zorunluluğu olduğunu sanmıyorum. Hem çocuk ailevi sorun diyor sen henüz aileden değilsin aile olmaya adaysın

• Tabi haklısın ... Teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• bence degildir olay sıcak oldugu için konuşmak istememiştir biraz daha sogusun kendine gelsın anlatır

1|0
    0|0
  • utanmıştır belki

1|0
    0|0
  • Ya silevi sorun ya da uzaklastirma metotlari..zmna birak bu ve buna benzer davranis sergilrrse anlarsin

1|0
    0|0
  • Büyütecek ne var. Herşeyi söyleyecek hali yokya

1|0
    0|0
    • Ama sevgilim o benim

• Farkedermi .Herşeyi bilmeye gerek yok belki sende üzüleceksin

• Uzmemeye calisiyordur

1|0
    0|0
  • Gerçekten de canı sıkkındır üstünde durma bence . Ben canım sıkkın olduğumda telefonumu kapatıyorum bir ay bile açmadığım oluyor sık sık yapmadığı sürece problem yok

1|0
    0|0
    • Telefonu neden kapatyosun sevgilin merak etmio mu

• Sevgilim yok zaten ben onun ruh halini yansıtmak için yazdım. Yani sevgili bulursam da fazla dayanmaz bana heralde önceki 2 gün hatta 36 saat dayandı :D

• Ya nasıl böyle diyebiliyor anlamıyorum, ben asla böyle yapamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşünme boşver..

1|0
    0|0
  • Allah kahretsin ayni seyler sende de varmis.

Biz kizlarin tek problemi duygusal olmamiz. Biz olsak k.bakma dün gece kapattm konusmadan diye özür dileriz.

Ama erkeklerin umrunda mi.

Ezik kafalilar biraz kizarkadaslarinizi düsünün be :D

1|0
    0|0
  • negatif düşünürsen negatif sorunlar yasarsnz...

1|0
    0|0
Yükleniyor...