Ajdar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ajdar hakkında ne düşünüyorsanız yazın arkadaşlar :D Türk halkının bu adam hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum ^-^

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• idolüm. Laf edeni yakarım.

Çikita muz şarkısı beni benden alır, içimin ıssızlıgına kıvrılıp üşürüm, efkarlanır salya sümük ağlarım.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerizekalı gibi davranarak saçma şarkılar üretip dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır ve bir süre gündemde kalmıştır bu da onun güzel para kazanmasına vesile olmuştur.Zekice...

1|0
    0|0
  • Bizim halk çok iyi de birde Ajdarı aşağılıyoruz. Adam en azından (bize göre) normal değil ve bunun farkında bunu da herkese hissettiriyor. Biz ise rol yapıyoruz, çevremizdekiler bizleri ayıplamasın diye türlü türlü karaktersizlikler vs vs vs...

Not: Espri mahiyetinde sorulan soruya bir tek ben farklı açıdan yorum yapayım dedim :/

0|0
    0|0
  • çok değerli bir ses sanatçımız

0|0
    0|0
  • severek takip ediyoruz...şaka şaka tam bir it yüzsüz köpek

0|0
    0|0
  • türk musikimizin değerli sanatçılarından..

0|0
    0|0
  • o bir fenomen o bir nane nane ve o birrrr çikita muzzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • ajdar deyince beynime giden oksijenler azalıyo anlatabiliyo muyum :D düşünemiyorum ben bu adam hakkında :D

0|0
    0|0
  • Metropol Music Olarak ; Ajdar Anık Popstar İçin Kendini Feda Etmiş Bir Adam Kendisi O Zaman Halkın Desteğiyle İyi Bir Yerlere Gelmiş Sonradan Çikita Muz Ve Nane Nane Şarkıları İle Tüm Türkiye'ye Rezil Olmuş Bir İnsandır Unutmayın Türk Halkı Bir İnsanı Aniden Zirveye Ama Aniden de Düşüşe Geçirir

0|0
    0|0
  • Konu Ajdar olunca düşünemiyorum =\

0|0
    0|0
  • Akpnin bunlara bakında bize şükredin demesi için ortaya cıkardıgı manyaklardan biri bence

caner tulin ahu meriç ajdar gibileri işte bunalar hep akpnin oyunları hepsinin akp döneminde ortaya cıkışı tuhaf degilmi sizce zuha:D :D:d d:d D: d

0|0
    0|0
  • ajdar sayesınde halıme sukretmeyı ogrendım

demekkı muhendıslık okumak sandıgım kadar da ıyı bırsey deılmıs

0|0
    0|0
  • Düşünmemeye çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • he is best greek singer

0|0
    0|0
  • O adam Makine mühendisi ozaman benden de Mühendis olurum o adamdan fazlam var beynim gibi mesala :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...