Bu "hatun" neden böyle bir tepki verdi?

Konu biraz uzun öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim... Ben 91 doğumlu 22 yaşında biriyim. Ünlü bir şairin şiir gecesinde bir arkadaş vasıtasıyla geçtiğimiz hafta 4 kişi ile tanıştım ve şiir gecesinin olduğu barda vakit geçirdik. 2 bayan, 2 erkek idi. Bayanlardan biri 81, diğeri 77 doğumlu, erkekler ise 77 ve 75 doğumluydu. Bayanlar öğretmendi. Bunu belirttikten sonra anlatmaya başlıyayım: İlk tanışmadan itibaren bayanlar ilgi göstermeye ve neler yaptığımı sormaya başladılar, ortamda diğer erkekler pasifize oldu. (Bunu net gözlemliyebiliyordum çünkü psikolojiyle ilgileniyorum.) Yaşımın kaç olmasından tutun da, nerede okuduğuma, şair hakkında orada tek bilen ben olduğumdan şiirleri hakkında bilgi alacak soru tarzlarına kadar bir sürü soru sordular. 2'si de ilgi gösteriyordu, gözlerinden de belliydi. Neyse sonra bir tanesi yukarı çıkıp şiir dinlemeye başladığımızda yanıma oturdu derken bacakları bacaklarıma değecek şekilde oturdu gene arada 3 cm olacak şekilde konuşuyorduk. Bu arada içki içmediler bunu da belirteyim. Neyse dinleti başladı döndü diğer adama sarılmaya başladı, ben sevgili olduklarını düşündüm ve uzaklaştım derken bana yaklaşıp aşk konusu açtı ve ben kendimden 7 yaş küçük biriyle birlikte oldum dedi. Ve bozuk karakterli biri çıktığını söyledi. Ben de bunun yaşla bir ilgisi olmadığını söyleyip, benim de yaş farkı olan ilişkileri zamanında yaşadığımı söyledim ve ekledim önemli olan mutluluk... Sonra sevgili olup olmadıklarını sordum ve: "Sadece arkadaşız" yanıtını aldım. Sonra çıkışta üşüdüğünü söyledi ve ceketimi verdim. Bu arada sarıldığı adam gayet pasif bir şekilde ruhsuz ruhsuz ortamda takılıyordu. Neyse saat geç olmuştu ve beni araba ile (adamın arabası) eve bırakmayı teklif etti (yanımda oturan kadından bahsediyorum.) ve eve bıraktılar. Bardayken ilgisini belli edecek şekilde soru sorduğundan bahsettim, ayrıca sarılarak fotoğraf çektirdik... Durup durup çok tatlısın dedi... Çok bilgili olduğumdan ve böyle biriyle tanışmasının güzel olduğundan bahsetti, numarasını aldım vs... Ayrıca çalıştığım tiyatro grubunu gelip görmek için sözleştik ve görüşme gününden önce mesaj attım ve işinin çıktığını söyledi. Ben ise "yüzünü göremeyecekmiyim hatun?" diye mesaj çektim. Devamında ise seninle konuşmak istemiyorum diyip kestirip attı. Sonra diğer kıza mesaj attım ondan da ses çıkmadı. Meğer ona da bir şeyler söylemiş ve o da benimle konuşmamayı tercih etti. Sonra olayı anladım o çocuk bundan hoşlanıyormuş ve diğer kıza benim ona, o çocuğun yanında asıldığımı, kendimden büyük kadınlarla birlikte olmak istediğimi söylediğimi söylemiş... Soru şu: Bu şekilde net ve açıkça saatlerce ilgi gösteren, sarılarak resim çektiren, daha sonra buluşmak için sözleşen, yanında ondan hoşlanan biri olmasına rağmen yakın bir tabureye oturup bacaklarının sürtmesine izin veren, çok tatlı olduğumu sürekli belirten, yaşımı merak edip sürekli soru soran, en sonunda nüfus cüzdanımı bile gören, gördükten sonra da yakınlaşan biri niye böyle bir tepki verdi?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kulaktan duyma şeylerden hosuna gıtmemıs demekkı duydukları

0|0
    0|0
    • Sanırım net anlatamadım, diğer kız kulaktan dolma laflarla konuşmayı kesti, öbürü saçma saçma şeyler söylemiş. Konumu o değil. Diğer kız ilgi göstermesin rağmen niye mesajıma konuşmak istemiyorum diyerek tepki verdi?

• hatun lafındandır belkı

• Yanında ondan hoşlandığı bir erkek olmasına rağmen bana dönüp bir arkadaşız sadece demesi ve kendinden 14 yaş küçük birine saatlerce ilgi gösteren bir karakter hatun lafına bozulur mu sence?

Kızlar Ne Diyor 4

• Öylesine ilgileniyormuş işte

0|0
    0|0
    • Yanında ondan hoşlandığı bir erkek olmasına rağmen bana dönüp bir arkadaşız sadece demesi ve kendinden 14 yaş küçük birine saatlerce ilgi gösteren bir karakterten böyle senin dediğin gibi karaktersizce bir davranış beklenir sanırım haklısın.

• bu ne om kim okuycak bunu amaaaan .P

0|0
    0|0
    • İyice kısaltıp yazdım, bir bayan olarak yorumunu bekliyorum çünkü gerçekten kafama takıldı yaşadığım bu olay.

• özetleyebilirmisin..:/

0|0
    0|0
  • ama sende hata aşırı beklentiye girmişsin...

0|0
    0|0
    • Bunun beklentiyle ne alakası var? Süreki soru soran, tatlısın tatlısın diyen, yaşımı öğrenmeye çalışan, öğrendikten sonra da ilgisini belli eden, bana bakarken gözleri gülen, 3 cm yakından konuşan, yanında ondan hoşlanan biri varken bana yakın oturup bacakları yakın olan, numarasını verip tiyatro için sözleşen, saat geç olunca eve arabayla bırakmayı teklif eden, üşüyünce paltomu alan, tanıştığına memnun olduğunu söyleyen, şiir gecesinde çektiğim resimleri ve videoları isteyen.

• HIMM güzel evet farklı bir bakış açısı... Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumaya üşendim valla sen yazmaya üşenmemişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...