Telefon çaldığında ilk cevap veren taraf siz misiniz yoksa karşı taraf mı ?

İlk önce karşı taraftan alo vs vs hitap edilmesini mi beklersiniz yoksa tel. i açar açmaz alo, efendim ve ya her ne şekilde hitap ediyorsanız siz mi yapıyorsunuz hamleyi... ve bu sıra kişiye göre değişiyor mu ?

Sanki samimi olunmayan ya da yabancı biri aradığında ilk sesi karşı taraftan duymak isteriz ...sizce ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ben ılk karsıdan beklerım tanımadıgım numaraysa.. cunku cok oldu tanımadgm bırı arıo cevap verıorm yanls ckıo ama sonra musallat oluyo sesınızı begendım bıdı bıdı dıye.. karsıdan beklerm ılk sesını tanırsam cevaplarm tanımazsam kapatırım... ama tanıdık arıyosa efendım dedım dırek o kısıye nasıl hıtap edıosam ole acarım " efendim bitanesi " gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ee ben teli acinca tabiki efendim ya da ismimi sölemicem mi

0|0
    0|1
  • samimi olsun veya olmasın yabancı olsun veya olmasın teli açınca efendim derim

0|1
    0|0
  • calan tlf benimse actigim gibi efendim derim. karsidanbisey beklemem ki b3klemek sacma sonucta o ariyor senin actigini anlamasi icin ses vereceksin.

0|0
    0|1
  • Efendim diyerek açıyorum kim olduğu fark etmez , ailem , sevgilim , arkadaşım ya da yabancı biri .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Telefonum çalıyosa açınca ben alo veya efendim der yanıtlarım. Eğer ben birini arıyosam telefon açılınca karşıdan yanıt bekliyorum. böyle alıştm bn :)

0|1
    0|0
  • Sapık da olsa efendim diye açarım telefonu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...