Kapat

Galatasaray-Kayserispor maçı nasıl sonuçlanır?

Bugün saat 19.00'da Kadir Has Stadında oynanacaktır..

Muhtemel 11; Muslera, Eboue, Semih, Chedjou, Sabri, Ceyhun, Selçuk, Bruma, Sneijder, Burak, Drogba

Hakem:Cüneyt Çakır

İyi bir yönetim,iyi bir oyun bekliyoruz..Ki ondan zaten şüphem yok,yüksek tempolu bir maç olacak ligde karşılaştığımız 36 maçta,23 galibiyet aldık,onlarsa 1.Geriye kalan maçlar beraberlikle sonuçlandı yani bu maçta galip gelmememiz için hiçbir sebep yok,tek temennim memleketini bombalamasını istediğim Umut Bulut'un yer bulması,saldırın Aslanlarım,bekle bizi Kadir Has!

Tahmini skorum:3-0

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ını seven şu burağı 11'den silsin.hadi yüzümü kara çıkartta akşam iki gol at skor tahminim 4-2 galibiz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• sırf yabancı kontenjanı yüzünden yarım saattir acaba ilk 11 nasıl olur diye düşünüyorum. en idealinin bu olduğu kanısındayım. link ama mancini böyle başlamayacak bence.. kayseri'de çok büyük problemler var. yönetim istifa etti, 7 önemli futbolcusu yok. kim oynarsa oynasın rahat kazanacağımızı düşünüyorum. tek derdim 3 puan mümkünse burak'ın gol atmasını isterim.

ilk 9 hafta itibariyle 22 puanlı fenerbahçe'yi tepelerde yalnız bırakmamak lazım. üşümesinler...

galatasaray puanını 16'ya çıkarıp 17 puanlı beşiktaş'ın dibine, 22 puanlı fenerbahçe'nin de ensesine girmek zorunda.

futbol mu? 3 puan lazım dedik ya... :)

2|1
    0|0
  • galatasaray serı yakalar,ilk yarıyı lıder kapatır,zerre suphem yok...tek korkum yorgunluk!

2|0
    0|1
  • Sabri ve ceyhunun yerine oynat yekta ve engini bazen hiç anlamıyorum manciniyi geçen maç gördük üçlü göbek oyuncularını Allah sonumuzu hayır etsin ...

1|0
    0|0
    • bendim :((((

• çok mu belli oluyor aptal olduğum :((((

• Kayserili değilim zaten

• Kayseriye hep ters gelmişizdir.. yeterınce mücadele gösterirsek, alırız..

1|0
    0|0
  • Galatasaray kazanır

1|0
    0|0
  • 3/1 3/2 gs alır diyorum

1|0
    0|0
  • 2 0 galatasaray alır bence

1|0
    0|0
  • Galatasaray form yakaladı artık bundan sonra kolay puan vermez , farklı bir sonuç bekliyorum kayseride de eksikler var.

1|0
    0|0
  • kayseride defans ve forvet eksikliği var galatasaray kazanıp liderle puan farkını kapamak isteyecektir. banko galatasaray.

1|0
    0|0
  • burak gol atara bastım dinamit yalıyorum.

1|0
    0|0
  • Başarılar Galatasaray :)

0|0
    0|0
  • kayseri deplasmanı genelde kolay geçiyor. 2-0 alırız muhtemelen.

ama burak oynamasın artık ya :( oynarsa da bir zahmet gol atsın.

1|0
    0|0
  • kayseri yatar yine

1|0
    0|0
  • 2-1 kayseri

1|0
    0|0
  • kayseri yenilmez yenilirse onlar için dahada çok kötü olur..

1|0
    0|1
  • gs4-2kayseri bitme ihtimalini yüksek görüyorum...

1|0
    0|0
  • Kayseri patalama yapicak bu mackla

1|0
    0|0
  • Umut Bulut gol atar abla asdfghjk

1|0
    0|0
    • Almeida'ya tepki olarak doğdum ben evladım asdddffgf

• Hiçbiriniz bir Güiza değilsiniz :D

• Öyle deme pitbullumuz var bizim o da Guiza'ya tepki olarak doğdu asdfdfgf

• 4-1 biter bence

1|0
    0|0
  • Maç kayseri'de memleketimde ve Kayserispor'a gönülden başarılar diliyorum ...

1|0
    0|1
  • 2-1 veya 2-2 biter Gs puan kaybeder

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...