Hiç konuşmadığım birine hoşlandığımı söyledim?

Dershanede bir kiz var ondan hoşlanıyodum.Bir arkadaş yardımıyla ondan hoşlandığımı söyledim.Hiç konuşmamıştık daha önce.Arada bakışıyoduk sadece biraz :)) Cuma günü söyledim daha sonra kararını açıklayacağını söyledi.Çok heyecanlıyım:D Siz hiç tanışmadığınız sadece gördüğünüz birine yapar mıydınız böyle?Bide kiza ne dicem pazartesi?

Güncellemeler:
Kiza twitırdan yazdim twit attığı halde bişey yazmadi olumsuz yani
dershanede sordum kiz beni tanimadiği ve hoşlanmadığı için hayirmiş

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende aynı şeyi arkadaşlarım aracılığıyla bir erkeğe söylemiştim. O zaman beni reddetmişti. Sonuçta tanımıyo. Bu sene aynı sınıftayız iyi anlaşıyoruz. Ve onu sevdiğimi biliyo. Kolay gelsin derim. :)

0|0
    0|0
  • Daha sonra kararımı açıklayacağım ne saçma bir şey ya.

0|0
    0|0
  • yaşa uygun beklenen hareket

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bizımla diılsin :) kararını açıklama kısmına kadar normal ama keşke karar açıklamak yerine bir tanışsaydınız ya.şimdi o da senin kaşına gözüne bakıcak ordan karar verecek

0|0
    0|0
  • Çok zor bir şey bende yaşadım ama tanışılmadan iyi olmuyor şimdi tamamen dış görünüşünle yargılayacak seni kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • ben zaten genelde tanımadığım kızlara teklif ederim tanıdıklarım zaten arkadaşlarım ben arkadaşlarıma svegili gözüyle bakamam oyüzden hıç tanımadığım kızlarla ilgilenirim hem öyle daha heycan verici oluyo

0|0
    0|0
  • hass... kardeşim yaş tahtaya bastın o duyguyu bende bilirim hiç tanışmadığım birine açılmıştım karşımda güldü arkadaşlarıyla beraber sen mi dedi. o günden beri kimseye açılamıyorum sanırım 2 yıl oluyor inşallah seninki güzel geçer

0|0
    0|0
    • kizla ikimiz vardik o gülmedi bilmiyorum dedi

• sakın kızın yanına gidip artislik haraketler yapma kardeşim evde dışarda arkadaşlarının yanında nasılsan onun yanındada öyle ol öz ol yani o zaman bir kazanma şansın olabilir buluşmaya mı gideceksiniz pazartesi günü ne olacak?

Yükleniyor...