Sosyallığınızı ispatlamaya çalışır mısınız?

herkes açık olsun şimdi. daha çok kızlar yapıyo bunu. her yerde foto çekilerek her gün gezip tozduğunu göstermeye çalışıyolar.bak ortam yaptım mesajı vermeye çalışıyolar.erkeklerde aynı şeyi yapio. millet tek tuvalete gitse faceden yer bildirimi yapıyo. siz yapar mısınız veya niçin yaparsınız

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Tam tersi...

Özel hayat takıntım var neredeyim nereye gitmişim bilmesin insanlar ben istersem söylerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir aciklamaya calismiyorum,gerek de yok boyle seylere.zaten bugunun sosyallik anlayisi sadece cafe cafe gezmek baska bir sey degil ve bu durumu sevmiyorum.ayda yilda bir yapiyorum bu tip seyleri,vaktim de yok zaten acik konusmak gerekirse.

0|0
    0|0
  • bu sosyallik olmuyor ki, bildiğin görgüsüzlük. ben de görgüsüzlük olarak nitelendirdiğim bir şeyi uygulamam doğal olarak.

0|0
    0|0
  • yok ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İşim olmaz ve ayrıca feybuk ta sürekli şurdayım burdayım diye güncelleme yapanlara ayar oluyorum :D

0|0
    0|0
  • gerenk yok hacı :)

0|0
    0|0
  • bana göre tavırlar değil

cep telefonunu bile çoğu zaman evde bırakan bir tipim ben

0|0
    0|0
  • Hayır. İnternette gerçek hayatımı sergilemem, reel reelde kalır, sanalda hiç tanımadığım insanlara bunu reklam etmem.

Yaşım küçükken de böyle düşünürdüm, o zaman da internet vardı, herkes kendi adına site açıp ev fotolarını yüklerdi, facebook gelince site açmaktan kurtuldular

0|0
    0|0
  • Gittiğim çoğu yerde fotoğraf çektirmem. Zaten sevmiyorum fotoğraf çektirmeyi.

0|0
    0|0
  • Yer bildirimi yapmayı sevmem

0|0
    0|0
  • Facebook,twitter o tür şeyleri kullanmıyorum çok saçma.

0|0
    0|0
  • Twitter yok , face yi dondurdum. :(

0|0
    0|0
  • hayatta yapmam hiç işim olmuyan şeyler kuru soğan ekmek yiyenlerde var ben ne diye gösteriş yapacam benden kimene? ya da başkasından banane. cevabım hayır

0|0
    0|0
  • yok be okadarda dengesiz değilim sadece wc giderken yer bildirimi yapıyorum bakın zıcıyoum diye agsfdagsd

0|0
    0|0
  • öyle bir eksiklğim yok kendimle barışığım ve gösterişe ihtiyaç duymam

0|0
    0|0
Yükleniyor...