Kadınların sığınacak liman araması ne demek?

gunumuzde kadınlar kendılerını yeterince güçlü hissediyorlar. erkeklerden ne beklıyorlar sığınıcak bir liman mı ? hayatlarında destek olucak birimi ? sadece aşk mı sevgimi ? beni korusun kollasın devamlı bana hakiim olsun o ne derse o mudur yoksa ? vee kadınlar devamlı sığınıcak liman arar mı ? erkekler ne düşünüyor bu konuda ?

0|0
6|37

En İyi Erkek Görüşü

• malum günlerde çatabileceği diğer günlerde aşkım böceğim diyebileceği birini arıyor demektir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Bigün sorunlu sevgilim çatkapı geldi. Tarık, sen benim sığınacağım son limanımsın, yalvarırım dedi. Gel dedim, Allah ne vermişse oturur yeriz, buyur. Geldi, oturdu efkarlı bekar masama. Karşılıklı kadeh tokuşturup, hırıltılı radyodan acıklı nostaljik parçalar dinleyip eski mutlu günlerimizi yad ediyoruz birbirlerimizin gözlerinin derinliklerinde. Ulan dedim Nebahat, ulan ben seni çok sevmiştim be! O da acıklı acıklı, pişman pişman güldü; "Ulan Tarık, hiç haketmedim ki ulan ben seni" diye. Sonra hem aşkın, hem acıklı şarkının, hem de acı acı şarabın tadından mütevellit kendimden geçmiş, sabahı etmişim. Cayır cayır yanan gözlerimi bir açtım yarım kadehli efkar masası yerinde, Nebahat yok. Nebahat nerde? "Nerdesin be gönlümün bayır gülü?" diye hararetli hararetli ararken baktım ki, babadan kalma üç aylık maaşı daha dün gece içine koyduğum cüzdanım da yok. Sonra şu efkar masasında ufak bir not; "Ulan Tarık, sen iyi adamsın, klas adamsın amma hiç adam olmayacaksın be" yazıp eyvallahı çekmiş iyi mi? "Ah ulan Nebahat, gönlümün dikenli bayır gülü yaman Nebahat. Yine o bahar gözlerinle, kışa bıkkın yüreğimizi yek getirdin iyi mi?"

3|3
    0|0
  • dunya dondukce olacka bı durum bu erkekler ıcınde boledır. hayt arkadası herseyı paylasacagı hayatın zorluklarına bırlıkte gögus gerecegı bır arkadas gogusune yaslandıgında hzur lu hıssedcek bırı. erkeklerde onunla oldugunda huzur hısedecegı kadın. onu mutlu hıssetttırecek bır bayan ... bı ıkı cıns ıcınde gecerlı

1|0
    0|0
  • kadınlar ne zamanki yanlız oldugunu hissetti sıgınacak bir liman arar.

En basit örneği üniversiteye yeni bşlayan bir kıza o basladıgı üniv gurbetteyse ailesinden uzakda ona tanıstıgı arkadasları yemıcektır.

ilk karsısına cıkan erkegın ustune atlıcaktır yeterkı az da olsa hosuna gıtsın ona guven versın.

Univ de yenı baaslyan hangi kıza gıtsen bos donmezssin cunku gurbete ınsan tutunacak bir dal yanasacak bir liman illaki ararlar ;)

0|0
    0|0
  • kadınlar biraz daha duygusallar. aslında bizden daha güçlü ve kararlı bir zihne sahipsiniz ihtiyacınız sadece sevgi.

1|0
    0|0
  • Herkez rolünü oynayacak bu hayatta ,

liman varsa, o limana demirlicek gemi de olacak demektir bu.

herşey zıttına MUHTAÇTIRRRRRRRR.

1|0
    0|0
  • Koruyuo kollamak kavramını , köle gibi kontrol altında tutmak olarak yorumlamak nasıl bir kabarmış feminist duygulara sahip olduğunu gösteriyor. Kadın erkek eşittir ama fiziki olarak erkeklerle kadar güçlü ve cesur değillerdir. bu noktada koruyup kollanamya ihtiyaç duyabilirler.

1|0
    1|0
  • bütün kadınlar bir çiçektir koklamasını bılene sevdıgımız ve deger verdıgımız ınsanı bır cıcek gıbı koklamalı korumalı ve kollarımızda kendını guvende hıssetmesını saglamalıyız sıgınacak bır lıman olabılırız

1|0
    0|0
  • Demin başkasıydı en iyi cevap. Kadınların bu kararsızlık ve tutarsızlıklarına hasta oluyorum. Birde mantıksızlıkları yok mu. Gizli sorup gizliye izin verilmeyen bir kafa nasıl bir kafadır çok merak ediyorum. Sana liman miman boş evlat seni okyanusa salıp orada tek başına bırakmak lazım.

0|0
    1|0
  • yaradan ınsanları çift yarattıgı için bır erkek ıcın kız şart. kız ıcınde erkek şart. bırbırıne muhtac bunlar.

1|0
    0|0
  • Kadınlar sahiplenmeyi sever. Sığınacak bir gemi olur ya o geminin ipini kesip gidiceksin ya da olduğun yerde kalıcaksın.

1|0
    0|0
  • kadın ne kadar güçlü olursa olsun ya da ne kadar güçlü olduğunu zannederse etsin. yine de bir erkeğe ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
  • Liman ne yahu gemi mi bu hatun milleti.İnsan dediğin güçlü ise tek başına bile halleder herşeyi. Ama amaç farklıysa bişey diyemem.

1|0
    0|0
  • kadın guclu olmalı bence lımana ıhtıyac duysa bıle derın sulardakı fırtınalara karsı da cesaretlı olmalı

1|0
    0|0
  • zor zamanlarında başını, hüngür hüngür hıçkıra hıçkıra sabaha kadar ağlayacağın bir omuza yaslamak demek

1|0
    0|0
  • Kadınlar sığınacak "liman" arar ama... adamda "iman" olacak önce. O da çok az maalesef.

1|0
    0|0
  • Liman çoktur muhim olan oraya gonul rahatlığıyla demir atabilmektir..

1|0
    0|0
  • Bildiğin sevgili işte..

1|0
    0|0
  • Sağılacak hıyar aramasına oranla tercih edilecek yanaşma şeklidir.

0|0
    0|0
  • sarılacak bir kucak araması demek .

1|0
    0|0
  • kadınların ne istedigini anlayabilen bir bilim dalı olmalı bnce :)

1|0
    0|0
  • parası olan erkek .

1|0
    0|0
  • hayır aramaz,heleki bu çağda

1|0
    0|0
  • kadınları anlamadım hiç hala daha anlayamıyorum anlayan varsa ders almaya hazırımm...

1|0
    0|0
  • O öyle değil aslında . Kadınlar sığınacak liman değil, dedikodu yapacak dinleyecek adam ararlar !

1|0
    0|0
  • gunumuz kadınlarının tek zayıf yonu kesınlıkle duygusallıgı ıcınde barındıran ASK

1|0
    0|0
  • Kadınların çoğu paralı erkek ister çünkü güçlüdür istediğini verebilir alabilir bu devirde sevgi aşk karın doyurmuyor mantığını benimsemişlerdir eğer sevdiği parasızsa onu isteyende paralıysa terciğini paradan yana kullanır hatta bazı kadınlar doyumsuzdur sen verdikce o daha fazlasını ister fazlasını verirsin yetmiyor der benim maddi durumum çok çok iyi şükür 26 yaşındayım ama paramı değilde beni sevecek bir kız bulamadım herkes gerçek yüzünü sonradan belli ediyor

0|0
    0|0
  • kadınlara yalandan iki ilgi göster yeter.Aşk felan hikaye...

0|0
    2|1
  • uu teşekkür ederim en iyi cevap için ;)

0|0
    0|0
  • Kadınların acizliğinin bir göstergesidir.

0|0
    1|0
  • valla şu var. eğer tipsizsen gözlüklüysen şişmansan hangi kadın ne kadar zor durumda olursa olsun seni istemiyor. sığınacak limanlar sadece yakışıklı erkekler.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• "Aynı pusula ile yollarımızı bulmamıza rağmen,

Aynı görünmez yollardan kendimize rotalar çizmemize rağmen..

Kimselerin bilmediği aynı normlar hayatımızın içinde olmasına rağmen..

Bir daha asla yollarımız kesişmeyecek..

Ben denize döndüğümde, sen limanda kalacaksın..

Tenime su değdiğinde, senin izlerin silinmiş olacak adam..."

Ben güçlü olmak için çok savaş verdim..

Bir erkeğin boyundurluğu altına da giremem.. kanatlarına da..

Ve başka bir boyuttan baktığım da, erkeklerin sığınacak bir limana daha muhtaç olduğunu gördüm..

1|0
    0|0
  • tabikide sevilmek istiyoruz . sahiplenilmek .. aile olmak yuva kurmak .. ama bunları anlamayan gerizkalılar koca delisi diye yaftalıyorlar .. işi gücü evlenmek diyorlar evlenmek istediğini belirtince ...

1|1
    0|0
  • sevdiğini belli etsin ömürlük yanımda kalsın yoldaş olsun

1|1
    0|0
  • Biz kadınlar güçlüyüz evet ama şöyle bişey var; erkekler kadınlardan hem fiziki açıdan hemde ruhsal açıdan daha güçlüler daha sağlamlar bu nedenle erkekler kadınları sahiplenerek koruyup kollayarak kadınları güvende hissettirmiş olur.

1|1
    0|0
  • hayatlarında destek olacak bırısı .ve herşeye ragmen başını omzuna huzurla koymak için

0|0
    0|0
  • üşüyorum üstüme ört

0|0
    0|0
Yükleniyor...